• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی و جهاد دانشگاهی به دنبال توسعه همکاری دو جانبه

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی و جهاد دانشگاهی به دنبال توسعه همکاری دو جانبه

رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت:ظرفیت های پژوهشی و دانش محور جهاد دانشگاهی در کنار ظرفیت ها و سرمایه گذاریهای اوقاف می تواند موجبات جهش تولید در استان را فراهم آورد.

 دوشنبه 19 مهر 1400   24  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف استان مرکزی؛غفارزاده رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی روز یکشنبه (۱۸مهر)در جریان بازدید مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی و جمعی از مدیران این نهاد انقلابی افزود:شرایط همکاری بین جهاد کشاورزی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در زمینه های کشاورزی(گیاهان دارویی و باغات انار)،پزشکی( مرکز تصویر برداری)و راه اندازی دهکده سلامت (مختص بیماران قلبی ، عروقی و بانوان)وجود دارد که انتظار می رود با تقویت ارتباطات و همکاری های برون دستگاهی زمینه این مهم در آینده نزدیک فراهم شود.
حجت الاسلام واحدی ،مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی نیز در جریان این بازدید ضمن خسته نباشیدبه کارکنان این مجموعه گفت:افزایش شاخص بهره وری موقوفات در سایه روش های نوین علمی امکان پذیر است .
وی با بیان اینکه تغییر کاربری ها خللی در وقف نامه ایجاد نخواهد کرد افزود:تنها راه رسیدن به شاخص بهره وری تلفیق با روش های علمی و دانش بنیان می باشد که این مهم حتی در موضوعات تجاری نیز مشاهده می شود .
وی بیان کرد:اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در زمینه احیای موقوفات با استفاده از روش های علمی و پژوهشی آماده همکاری با مجموعه جهاد دانشگاهی است .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار