• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام برترین‌های چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف استان مرکزی

اعلام برترین‌های چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف استان مرکزی

چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف استان مرکزی با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد.

 جمعه 19 شهریور 1400   51  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف استان مرکزی، حجت‌الاسلام حسن دهقانی رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در گفت‌وگویی اظهار کرد: چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف استان مرکزی ساعاتی پیش با حضور آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ،حجت الاسلام عبدالله واحدی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی و با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد.
وی افزود: این دوره از مسابقات جمعه ۱۹ شهریور به میزبانی آستان مقدس امامزاده محمد عابد (ع) مشهد میقان برگزار شد.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی بیان کرد: این دوره از مسابقات به‌علت شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و با حضور ۱۵۵متسابق برگزار شد.
نفرات برتر چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف استان مرکزی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم به شرح زیر است:
بخش خواهران:
*رشته حفظ کل
زینب مهدوی نکو از شهرستان ساوه
شکوفه صباغی از شهرستان اراک
مریم دیریشی از شهرستان اراک
* رشته حفظ 5جز:
زینب میرزاخانی از شهرستان اراک
معصومه گیاهچی از شهرستان اراک
فرشته یوسفی از شهرستان خنداب
*رشته حفظ 10 جز :
شیما مومنی از شهرستان اراک
هانیه قناتی از شهرستان ساوه
مرضیه پیری از شهرستان ساوه
*رشته حفظ 20 جز:
زهرا اعتصام از شهرستان اراک
شیما مهرآبادی از شهرستان اراک
سهیلا حسینجانی از شهرستان اراک
*رشته تحقیق:
شیما احمدی از شهرستان اراک
نسترن محمودی از شهرستان اراک
زهرا گرجی از شهرستان اراک
*ترتیل:
عادله شیخی از شهرستان اراک
طاهره ملایری از شهرستان آشتیان
زهرا فرامرزی از شهرستان شازند

بخش برادران:
*رشته حفظ کل:
رضا نادی از شهرستان شازند
مرتضی سعیدی از شهرستان اراک
مجید رفیعی از شهرستان ساوه
* رشته حفظ ۲۰ جزء :
سیدمحسن میرعلی اکبری از شهرستان اراک
محمد آسنجرانی از شهرستان اراک
حسن یعقوبی از شهرستان اراک
*رشته حفظ ۱۰ جزء:
 بهرام جهانشاهی از شهرستان خمین
سیدعلی میریحیی از شهرستان اراک
رضا محسن آبادی از شهرستان اراک
*رشته حفظ ۵ جزء:

*رشته اذان:
ابوالفضل خدنگ از شهرستان ساوه
هادی آشتیانی از شهرستان آشتیان
علی صادقی از شهرستان اراک
*رشته ترتیل:
مهیار قاسمی از شهرستان اراک
حمید باباجانی از شهرستان ساوه
محمد رجبی از شهرستان محلات
*رشته تحقیق:
محمد جلیلیان از شهرستان ساوه
حمیدرضا طبیبی از شهرستان ساوه
ابراهیم احمدی از شهرستان ساوه
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار