• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گسترش معارف قرآن و اهل بیت وظیفه همگانی است

گسترش معارف قرآن و اهل بیت وظیفه همگانی است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت:گسترش معارف و فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع)وظیفه آحاد مردم و مسئولان است.

 جمعه 19 شهریور 1400   33  0      


آیت الله قربان علی دری نجف آبادی عصر جمعه در آیین اختتامیه چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن اوقاف استان مرکزی افزود:اشاعه فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع)نجات بخش جامعه در برابر توطئه های فرهنگی دشمنان است و نهادهای فرهنگی و عموم مردم نسبت به این مهم مسئولیت خطیری برعهده دارند.
وی ضمن تقدیر از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی به دلیل برگزاری مسابقات قرآن در شرایط کرونایی و رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی در جریان این دوره از مسابقات ادامه داد:این نهاد انقلابی از سالهای گذشته گام های بلندی در جهت گسترش فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع)برداشته که این رویه ارزشمند باید سرلوحه عموم دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اضافه کرد:ایران کشور امام زمان (عج)و اهل بیت عصمت و طهارت (ع)است و باید فرهنگ مقدس اسلام ناب محمدی در تمامی لایحه های جامعه مشهود باشد.
وی اظهار داشت:اگر به دنبال جاودانگی و سعادت هستیم و خاستار دستیابی به سعادت دنیوی و اخروی می باشیم ،باید با ایمان ،انگیزه،عزم و اراده پای قرآن و معارف اهل بیت (ع)بایستیم.
وی تصریح کرد:قرآن و اهل بیت (ع)یک حقیقت همیشه جاودانه است و انسانی که در گرو این حقایق گام می نهد ناقوس مرگ در آن شخص معنایی ندارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار