• امروز پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع ۱۵۰ بسته طرح ضیافت همدلی در ساوه

توزیع ۱۵۰ بسته طرح ضیافت همدلی در ساوه

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساوه از اجرای طرح ضیافت همدلی و توزیع بسته های معیشتی در بقعه متبرکه امامزاده سید اسحاق (ع)خبر داد‌.

 پنج شنبه 26 فروردین 1400   15  0      به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت الاسلام سعید عطاالهی در حاشیه مراسم آماده سازی بسته های معیشتی طرح ضیافت همدلی، گفت: این طرح فرهنگی اجتماعی به منظور حمایت از خانواده هایی که با شیوع ویروس کرونا شغل خود را از دست داده‌اند و یا در تامین هزینه‌های معیشتی با مشکل مواجه شده اند در شهرستان ساوه برگزار می شود.
او افزود: با مشارکت خیرین و بقعه متبرکه سید اسحاق (ع) تعداد یکصد و پنجاه بسته معیشتی به عنوان سبد ارزاق تهیه شده است که در اختیار خانواده های نیازمند قرار داده می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساوه ارزش هر بسته را چهار میلیون ریال دانست و ابراز کرد: هر بسته طرح ضیافت همدلی شامل برنج، حبوبات، خرما، روغن، رب گوجه و ماکارونی است.
وی خاطر نشان کرد:حمایت از خانواده های نیازمند و اقشار آسیب دیده در شرایط شیوع ویروس کرونا از از بزرگترین امور خیریه محسوب می شود و تا پایان ماه مبارک رمضان با کمک و مشارکت بیشتر خیرین تداوم خواهد داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار