• امروز چهارشنبه یکم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری آزمون شبیه‌سازی داوری مسابقات قرآن در اراک

برگزاری آزمون شبیه‌سازی داوری مسابقات قرآن در اراک

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مرکزی، گفت: مرحله دوم آزمون شبیه‌سازی و ساماندهی داوران با شرکت ۱۶ داور آقا و بانو، همزمان با سراسر کشور در اراک برگزار می‌شود.

 پنج شنبه 19 فروردین 1400   58  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت‌الاسلام والمسلمین دهقانی رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مرکزی  با اشاره به مرحله دوم آزمون شبیه‌سازی و ساماندهی داوران، گفت: این مرحله روز پنجشنبه ۱۹ فروردین‌ماه با شرکت ۱۶ داور آقا و بانو، همزمان با سراسر کشور در اراک برگزار می‌شود.
 
وی افزود: مرحله اول این آزمون ۲۴ اسفندماه با شرکت ۴۰ نفر در استان مرکزی  و به صورت مجازی برگزار شد که از این تعداد ۱۶ نفر به مرحله دوم (شبیه‌سازی داوری) راه یافتند‌.
 
حجت الاسلام دهقانی اظهار کرد: در مرحله دوم شرکت‌کنندگان فایل‌های تلاوت که از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف ارسال می‌شود را داوری می‌کنند.
 
وی ادامه داد:این آزمون از ساعت ۸ تا ۱۸ روز پنجشنبه ۱۹ فروردین‌ماه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سالن اجتماعات اداره کل اوقاف برگزار می‌شود.
 
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مرکزی  تعداد بانوان را ۶ و تعداد آقایان را ۱۰ شرکت کننده در این مرحله آزمون اعلام و بیان کرد: داوری در دو بخش قرائت و حفظ انجام می‌شود که بخش قرائت شامل تجوید، وقف و ابتداء، صوت و لحن خواهد بود.
 
وی اذعان کرد: پذیرفته شدگان در خرداد ماه برای مصاحبه علمی فراخوان خواهند شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار