• امروز پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازدید معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی  از بقاع متبرکه شهرستان تفرش

بازدید معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از بقاع متبرکه شهرستان تفرش

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از طرح آرامش بهاری در چهار بقعه متبرکه در شهرستان تفرش بازدید کرد.

 پنج شنبه 5 فروردین 1400   19  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت‌الاسلام آسوده معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی به همراه حجت الاسلام ابراهیمی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تفرش از اجرای برنامه های طرح نوروزی آرامش بهاری در چهاربقعه متبرکه امامزاده محمد (ع)فم ، امامزاده بی بی ستین (ع)،امامزاده ابوالعلی (ع)و امامزاده احمد (ع)روستای کوهین ،در شهرستان تفرش بازدید بعمل آورد.
حجت الاسلام محمد رضا آسوده در این بازدیدها ضمن تاکید بر رفع مشکلات موجود ، از فعالیت های هیأت امنا و خادمین این چهاربقعه متبرکه تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
وی با اشاره به رنگ‌بندی کرونا در شهرستان‎های استان، افزود: برنامه‌هایی که در این ایام اجرا می‌شود طبق اعلام ستاد کرونا بوده و از طرفی اماکن مذهبی تمامی پروتکل‌های بهداشتی را در ایام کرونا به خوبی رعایت کرده اند.
گفتنی است :معاون فرهنگی اداره کل اوقاف استان مرکزی از طرح شمیم خدمت در امامزاده بی بی ستین که به همت خیرین در راستای تولید ماسک و توزیع آن با کمترین قیمت در بین افراد کم درآمد راه اندازی شده بود بازدید کرد‌.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار