• امروز دوشنبه یازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری نشست تخصصی وقف با موضوع نقش وقف در محرومیت زدایی و تحقق عدالت اجتماعی در آستان مقدس امامزادگان فضل و یحیی (ع)محلات

برگزاری نشست تخصصی وقف با موضوع نقش وقف در محرومیت زدایی و تحقق عدالت اجتماعی در آستان مقدس امامزادگان فضل و یحیی (ع)محلات

نشست تخصصی وقف با موضوع نقش وقف در محرومیت زدایی و تحقق عدالت اجتماعی در جوار آستان مقدس امامزادگان فضل و یحیی (ع)با حضور امام جمعه محلات ،رئیس اداره اوقاف و امور خیریه و مسئولین موسسات خیریه این شهرستان برگزار شد.

 پنج شنبه 30 بهمن 1399   19  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات ظهر پنجشنبه (۳۰بهمن)در این نشست گفت:از بین بردن فاصله طبقاتی،جلوگیری از تمرکز ثروت و قدرت از برکات عمل به سنت حسنه وقف است و در سایه آن عدالت اجتماعی محقق می شود.
وی سنت حسنه وقف را صدقه جاریه دانست و افزود:بر اساس آیات قرآن و روایات و توصیه های بزرگان دین،تبدیل مالکیت شخصی به عمومی رسالت و وظیفه اجتماعی مسلمانان است تا فرهنگ اسلامی وقف در جامعه جاری شود‌.
حجت الاسلام ربانی یادآور شد:جامعه امروز در همه حوزه های عدالت اجتماعی همچون آموزش،تحصیل ،بهداشت و درمان ،معنویت ،تامین حداقل های زندگی و ... نیازمند وقف است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار