• امروز دوشنبه یازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

افتتاح کارگاه ساخت پنجره های سرداب امام زمان (عج)سامرا در شهرستان زرندیه

افتتاح کارگاه ساخت پنجره های سرداب امام زمان (عج)سامرا در شهرستان زرندیه

️کارگاه ساخت پنجره های سرداب مقدس امام زمان (عج ) در سامرا با حضور جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه زرندیه،امام جمعه محترم مامونیه ، امام جمعه محترم پرندک. فرماندار محترم و جمعی از روحانیون، خانواده معظم شهدا و خیرین و خادمان و شخصیت های فرهنگی و مذهبی و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان زرندیه در جوار امامزاده سید منصور(ع) مامونیه افتتاح شد.

 شنبه 27 دی 1399   22  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف،رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان زرندیه در این آیین که با رعایت کامل دستورالعملهای بهداشتی برگزار شد، گزارش مختصری از روند اجرای این طرح ارائه کرد و گفت: کارگاه ساخت پنجره سرداب مقدس امام زمان (عج ) در سامرا به همت مردم متدین شهرستان زرندیه فعالیت خود را ادامه میدهد و در ایام فاطمیه برای بازدید شهروندان عزیزبصورت محدود و با رعایت فاصله اجتماعی مهیا شده است و این پروژه مقدس، افتخار بزرگی برای مردم این شهرستان به شمار می رود.

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی نیز در این مراسم گفت:مردم ولایتمدار استان مرکزی و نیز شهرستان زرندیه همواره در کار بازسازی و توسعه حرم ها مشارکت فعال داشته اند.

مظفر صفریان افزود: با افتتاح مجدد و تجهیز این کارگاه ، تداوم بخشی از خاتم کاری و قلم کاری انجام می شود و امیدواریم تا قبل از پایان سال فرایند ساخت این پروژه مبارک، تکمیل شده و آماده انتقال و نصب در سرداب مقدس شود .

وی ادامه : بازسازی عتبات عالیات، یادگار مقدس سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی است و یکی از آرزوهای سردار دلها، ساخت خانه پدری امام زمان(عج ) در سامرا بوده که ساخت پنجره سرداب مقدس امام زمام (عج) به عنوان تحقق بخشی از این آرزوی شهید است.

️حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی امام جمعه محترم مامونیه نیز در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه، گفت : کمک به بازسازی عتبات عالیات نعمتی است از طرف خداوند که به مردم شریف شهرستان زرندیه اعطا شده است و همه باید شکرگزار این نعمت باشیم
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار