• امروز سه شنبه هفنم بهمن 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی از محل موقوفات در استان مرکزی توزیع شد

بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی از محل موقوفات در استان مرکزی توزیع شد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت:۳۰ هزار بسته معیشتی از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون از محل موقوفات ،نذورات و کمک های خیران تهیه و بین نیازمندان این استان توزیع شد.

 چهارشنبه 10 دی 1399   49  0      به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت‌الاسلام عبدالله واحدی روز چهارشنبه در توزیع بسته‌های معیشتی طرح شهید سلیمانی در آستان مقدس امامزادگان عبدالله(ع) و آمنه خاتون(س) اراک افزود: پنج هزار بسته از این بسته‌های معیشتی ویژه طرح شهید سلیمانی است و بقیه بسته ها از ابتدای شیوع ویروس کرونا بین نیازمندان استان توزیع شده است.

وی ادامه داد: ارزش مجموع ۳۰ هزار بسته معیشتی و دیگر حمایت‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی شامل توزیع ماسک، دستکش، غذای گرم و مواد ضدعفونی کننده ۹۲ میلیارد ریال است که از محل موقوفات مرتبط، نذورات و کمک‌های خیران تامین شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی بیان کرد: اولویت توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان است که تحت حمایت نهادهای حمایتی نباشند و این اقشار از سوی مراکز افق آستان مقدس امامزادگان(ع)، هیات‌امنا و ائمه جماعات شناسایی شدند و کمک‌های مومنانه با رعایت کرامات انسانی به آنان اهدا شد.

حجت‌الاسلام واحدی در توزیع دیگر بسته‌های حمایتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: ۳۰۰ هزار عدد ماسک به ارزش سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال و ۶۳ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده و الکل به ارزش چهار میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال و ۷۶ هزار و ۹۰۰ پرس غذای گرم از محل موقوفات تهیه و در نقاط مختلف استان مرکزی توزیع شده است.  

وی با بیان اینکه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از لحظه شیوع ویروس کرونا در کنار مردم مومن این استان بوده است، بیان کرد: مادامی که ویروس کرونا در استان وجود داشته باشد حمایت‌های این نهاد انقلابی ادامه دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار