• امروز سه شنبه هفنم بهمن 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دوره آموزشی مجازی توانمند سازی هیات امنا و خدام ثابت و افتخاری بقاع متبرکه استان مرکزی برگزار شد

دوره آموزشی مجازی توانمند سازی هیات امنا و خدام ثابت و افتخاری بقاع متبرکه استان مرکزی برگزار شد

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت:دوره آموزشی توانمند سازی برای ۲۰۰ نفر از اعضای هیات امنا و خادمان ثابت و افتخاری بقاع متبرکه استان مرکزی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد‌.

 چهارشنبه 3 دی 1399   31  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت الاسلام محمد رضا آسوده ،معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در گفت و گو با خبرنگار اوقاف اظهار کرد:هر ساله یکی از برنامه های سازمان اوقاف ،برگزاری دوره های آموزشی برای توانمند سازی اصحاب وقف و خادمین ثابت و افتخاری است که در راستای ارتقاء خدمات به جامعه مخاطب اوقاف اعم از زائرین ،موقوف علیهم و ...تلاش می کنند.
وی افزود:در سنوات گذشته این دوره های آموزشی به صورت حضوری و با دعوت از اساتید مجرب و توانمند کشوری برگزار می شد.
حجت الاسلام آسوده اضافه کرد:امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی این دوره ها در مرکز سازمان اوقاف به صورت غیر حضوری و در ارتباط با مراکز استان ها در بستر فضای مجازی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی ادامه داد:حجت الاسلام فاطمی تبار رئیس اداره امور اجتماعی و مشارکت های سازمان اوقاف ،حجت الاسلام نوروز پورمدیر کل بقاع و اماکن متبرکه سازمان اوقاف ،حجت الاسلام موسوی متقی مدیر کل امور فرهنگی سازمان اوقاف،استاد قره شیخ لو رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف،از جمله اساتیدی بودند که کاربردی ترین مسائل مربوط به اداره و مدیریت بقاع متبرکه را به صورت مجازی به شرکت کنندگان آموزش دادند.
وی تصریح کرد:این دوره آموزشی یک روزه از ساعت هشت صبح تا ۱۲ روز سه شنبه (۲دی)برگزار شد.
حجت الاسلام آسوده در پایان گفت:ارتقای سطح دانش و مهارت هیات امنا و خدام ،افزایش بهره وری و خلاقیت در مدیریت مردمی و رشد فضایل اخلاقی و ارتقای هیات امنا از جمله اهداف برگزاری این دوره می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار