• امروز سه شنبه هفنم بهمن 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توسعه طرح امین موقوفات اولویت اصلی سازمان اوقاف کشور است

توسعه طرح امین موقوفات اولویت اصلی سازمان اوقاف کشور است

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت:توسعه طرح امین موقوفات و خروج از سیستم کارمند محوری مهم ترین برنامه ی این نهاد است.

 شنبه 29 آذر 1399   66  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت الاسلام خاموشی در جمع برخی از اعضای امین موقوفات افزود: پیشینه و سابقه ی فعالیت های مرتبط با اوقاف و امور خیریه از قبیل بقاع متبرکه ،مساجد و موقوفات به صورت مردم محور بوده و احیای این مهم در دستور کار سازمان اوقاف قرار گرفته و کارکنان ادارات اوقاف و امور خیریه باید نقش نظارتی بر این فعالیت ها داشته باشند‌.
وی حفظ عین (و افزایش منافع موقوفات را از مهم ترین وظایف امین موقوفات بیان کرد و گفت :در صورتی که در ارزیابی ها عملکرد امین موقوفات ضعیف باشد ادامه همکاری با آنها میسر نمی شود.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار داشت :انتصاب امین موقوفات بر اساس ماده پنج قانون اوقاف در کشور کلید خورده که استان مرکزی در انتصاب امین موقوفات از استان های پیشتاز کشور است.
وی تصرح کرد:بهره گیری متناسب با تخصص و دانش امین موقوفات باید در دستور کار قرار بگیرد چرا که در غیر این صورت بهره وری لازم از رقبات و موقوفات محقق نمی شود.
حجت الاسلام خاموشی در پایان تاکید کرد :به روز رسانی اجارات نیز یک مورد مهم در تامین اعتبارات سازمان اوقاف و امور خیریه کشور است که باید مورد توجه امین های موقوفات قرار بگیرد.برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار