• امروز پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۱۳۰۰ بسته معیشتی از محل درآمد موقوفات بین نیازمندان در اراک توزیع شد

۱۳۰۰ بسته معیشتی از محل درآمد موقوفات بین نیازمندان در اراک توزیع شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اراک از توزیع یک هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی از محل درآمد موقوفات بین نیازمندان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون خبر داد.

 چهارشنبه 28 آبان 1399   111  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،مهدی حبیبی ،رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اراک از رزمایش کمک مومنانه به عنوان یکی از شاهکارهای مردم پس از مواجهه با بحران کرونا یاد کرد و گفت:مجموعه اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اراک هم از ابتدای شیوع کرونا در حوزه اجرای رزمایش کمک های مومنانه در میدان بوده و تاکنون یک هزارو ۳۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از محل درآمد موقوفات با نیات مرتبط تهیه و در میان اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع نموده است.
 
وی با اشاره به ادامه دار بودن اجرای رزمایش کمک مومنانه افزود:هم اکنون ۵۰۰ بسته معیشتی دیگر به ارزش ۲ میلیارد ریال از محل درآمد موقوفات مرتبط تهیه شده که بعد از شناسایی خانواده های آسیب پذیر از سوی مراکز افق امامزادگان ، در میان این قشر توزیع می شود.
 
حبیبی ادامه داد :این بسته های معیشتی به ارزش هربسته 4 میلیون ریال ، در راستای لبیک به تاکیدات رهبر معظم انقلاب برای کمک به نیازمندان و در قالب کمک های مومنانه می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار