• امروز پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه برادران در استان مرکزی

آغاز مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه برادران در استان مرکزی

رقابت نمایندگان استان مرکزی در مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در بخش برادران آغاز شد.

 چهارشنبه 21 آبان 1399   80  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف، چهل و سومین دوره مسابقات کشوری قرآن اوقاف ویژه برادران استان مرکزی بصورت ضبطی در استودیوی صدا و سیمای استان مرکزی در اراک برگزار شد تا برای داوری به تهران ارسال شود.

حجت الاسلام عبدالله واحدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در حاشیه این مسابقات بیان داشت: امروز در بخش برادران شاهد برگزاری مسابقات نفرات برتر مسابقات استانی هستیم که به مرحله کشوری راه یافتند.
وی به اسامی و رشته متسابقین قرآنی در بخش برادران اشاره کرد و گفت : ابوذرکرمی (حفظ کل) محمد رضا عسگری (قرائت تحقیق) ابوالفضل خلیلی (قرائت ترتیل ) هادی آشتیانی (اذان) سید عباس میر جعفری (دعا خوانی ) ۵ نماینده استان مرکزی هستند که به مرحله کشوری راه یافتند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اضافه کرد: مسابقات به صورت ضبط شده آماده و برای تهران ارسال می‌شود و در نیمه دوم آذرماه با حضور داوران بین المللی و داوران برتر کشوری به صورت زنده داوری خواهد شد نفرات برتر کشوری که از بین این افراد انتخاب خواهند شدبه مسابقات بین المللی راه خواهند یافت.
وی ادامه داد: امیدوارم شاهد این باشیم که از استان مرکزی در بخش خواهران یا برادران یا هر دو بخش افرادی را داشته باشیم که با عبور از مرحله کشوری به مسابقات بین المللی را پیدا کنند و نفرات برتر استان در عرصه بین‌المللی بدرخشند.
حجت الاسلام واحدی خاطر نشان کرد:مجید جدیدی به عنوان ناظر وحمیدرضا رضایی به عنوان هادی حفاظ در این دوره از مسابقات در کنار متسابقین حضور داشتند .
شایان ذکر است:چهل و سومین دوره مسابقات کشوری قرآن اوقاف با مسابقات بخش خواهران عصر روز ۱۸ آبان ماه با حضور نمایندگان ۶ استان خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، قزوین، لرستان و مرکزی آغاز شد و تا ۲۳ آبان ماه ادامه دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار