• امروز جمعه هشتم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان مرکزی

آغاز چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان مرکزی

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از آغاز چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان خبر داد.

 دوشنبه 19 آبان 1399   95  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت الاسلام محمد رضا آسوده در گفتگو با خبرنگار اوقاف با اشاره به برگزاری مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در استان ها به دلیل شیوع ویروس کرونا ،اظهار داشت:این رقابت ها به صورت سراسری از طریق ویدئو کنفرانس در بخش خواهران و برادران از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۳ آبان ماه جاری برگزار می شود .
وی به اسامی و رشته متسابقان قرآنی در بخش خواهران اشاره کرد و گفت: فهیمه جفرسته (حفظ کل)محدثه مومنی (قرائت تحقیق)شیما احمدی (قرائت ترتیل )در بخش خواهران این دوره از مسابقات حضور دارند که این رقابت ها عصر روز گذشته ۱۸ آبان ماه با حضور نمایندگان شش استان آغاز شد.
حجت الاسلام آسوده خاطر نشان کرد:در این مسابقات کلیه شرکت کنندگان بصورت زنده و از طریق ویدئو کنفرانس با یکدیگر به رقابت پرداخته که در روز نخست این مسابقات نمایندگان استان های خراسان رضوی ،خراسان شمالی،سمنان،قزوین،لرستان و مرکزی بر اساس زمانبندی اعلام شده با یکدیگر رقابت می کنند.
وی در خصوص محل برگزاری مسابقات خواهران بیان کرد:شرکت کنندگان هر استان با استقرار در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان محل سکونت به صورت ویدئو کنفرانس با هیئت داوران مستقر در تهران ارتباط برقرار می کنند.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در پایان از برگزاری مسابقات بخش برادران در تاریخ ۲۱ آبان در صدا و سیمای استان خبر داد و افزود فرآیند داوری این بخش نیز به صورت زنده برگزار می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار