• امروز جمعه هشتم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع ۷۰۰سبد معیشتی در قالب کمک های مومنانه توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اراک

توزیع ۷۰۰سبد معیشتی در قالب کمک های مومنانه توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اراک

به مناسبت ۱۷ ربیع الاول سالروز میلاد پیامبر (ص)و امام صادق (ع)اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اراک اقدام به توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح کمک های مومنانه در میان نیازمندان نمود.

 دوشنبه 12 آبان 1399   58  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،حبیبی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اراک در گفت و گو با خبرنگار اوقاف گفت:با شیوع ویروس کرونا و شرایط نامساعدی که برای بسیاری از خانواده ها به جهت این بیماری رخ داد،اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اراک در چندین مرحله اقدام به توزیع بسته های غذایی در میان نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا نموده است.
وی اضافه کرد:همزمان با ولادت پیامبر (ص)،۷۰۰ بسته معیشتی به ارزش ریالی ۲۵۰ هزار تومان از محل درآمد موقوفات حاج آقا محسن اراکی،محمد حسن یوزباشی،غلامعلی بنایی و علی فراهانچی تهیه و در میان افراد شناسایی شده توزیع شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اراک ادامه داد:این بسته ها شامل اقلامی از قبیل برنج،روغن،قند،شکر،ماکارونی و حبوبات است و جامعه هدف برای این سبدهای معیشتی از طریق مراکز افق بقاع متبرکه شناسایی شده و از طریق همین مراکز نیز بسته ها به دست آنها رسید.
وی اظهار داشت:رزمایش کمک های مومنانه در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اراک از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا به امروز در سه مرحله انجام شده که با کمک خیرین و از محل موقوفات این کار ادامه دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار