• امروز جمعه هشتم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حمایت همه جانبه اوقاف استان مرکزی از کادر درمان در مهار کرونا

حمایت همه جانبه اوقاف استان مرکزی از کادر درمان در مهار کرونا

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از حمایت همه جانبه اداره کل اوقاف از کادر درمان برای مهار و کنترل بیماری کرونا خبر داد.

 شنبه 3 آبان 1399   49  0      مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی روز شنبه در آیین تجلیل از مدافعان سلامت به مناسبت دهه وقف در بیمارستان موقوفه آیت الله خوانساری اراک گفت: بی تفاوتی نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی درراستای مقابله با گسترش ویروس کرونا، خیانت آشکار به کادر درمان و مدافعان سلامت است.

حجت‌السلام واحدی افزود: افرادی که دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی نمی‌گیرند و با بی‌موالاتی زحمات کادر درمان را مضاعف میکنند روز قیامت باید پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: در شرایطی که رهبر معظم انقلاب دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا را اجرا می‌کنند، دیگران نیز باید نسبت به این مهم توجه داشته باشند و با همکاری همه جانبه زمینه کاهش مبتلایان به کرونا را فراهم کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی، افزود: کادر درمان بیش از هشت ماه است که درگیر مبارزه با کرونا هستند وبا نجات جان یک بیمار در حقیقت جان یک جامعه را نجات می‌دهند و مردم باید به پاس قدردانی از زحمات این قشر ، نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی حساس باشند.

حجت السلام واحدی اظهار داشت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از ابتدای شیوع کرونا ۲۵ میلیارد ریال برای تهیه اقلام بهداشتی هزینه کرده و بعد از این هم در صحنه خواهد بود و با تهیه اقلام بهداشتی کادر درمانی را پشتیبانی می‌کند.

رئیس بیمارستان موقوفه آیت‌الله خوانساری نیز در این آیین ضمن تبریک دهه وقف گفت: این بیمارستان از ابتدای شیوع ویروس کرونا به مبتلایان این بیمار خدمات‌رسانی کرده و اکنون نیز بخشی از این بیمارستان برای درمان بیماران کرونایی تجهیز شده است.

خانم دکتر احمری افزود: بعد از گذشت هشت ماه از شیوع کرونا، متاسفانه حساسیت مردم در رعایت اصول بهداشتی کاهش پیدا کرده که این مهم بار مضاعف بر دوش کادر درمان خواهد بود.

وی ادامه داد: کادر درمان و جامعه پزشکی بیشتر از دیگر اقشار جامعه تحت فشار هستند و اگر مردم در این مسیر ما را حمایت نکنند آسیب آن متوجه آحاد جامعه خواهد شد.

رئیس مجمع خیران بیمارستان آیت الله خوانساری اراک نیزبا تبریک دهه وقف گفت: در طول مدت شیوع کرونا کادر درمان این بیمارستان از جان و دل مایه گذاشته است.

همتی افزود: فاز دوم بیمارستان آیت الله خوانساری اراک با مشارکت اوقاف به بهره برداری رسید و امید است در فاز سوم نیز حمایت‌های این سازمان متوجه بیمارستان ایت‌الله خوانساری شود.

در این آیین از ۱۵ نفر از کادر درمان مدافع سلامت بیمارستان آیت‌الله خوانساری و دو خانواده شهدای سلامت تجلیل شد.

در ادامه حضور حجت الاسلام واحدی در بیمارستان موقوفه آیت اله خوانساری ، ایشان از از روند احداث سومین فاز این بیمارستان بازدید نمود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار