• امروز جمعه هشتم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع ۱۰۰۰پرس غذای نذری و ۳۰۰ بسته معیشتی ،به مناسبت رحلت پیامبر (ص)و شهادت امام رضا(ع)در شازند

توزیع ۱۰۰۰پرس غذای نذری و ۳۰۰ بسته معیشتی ،به مناسبت رحلت پیامبر (ص)و شهادت امام رضا(ع)در شازند

با توجه به ممنوعیت تجمعات و برگزاری مراسم سوگواری و عزاداری ،اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شازند با مشارکت مراکز افق امامزادگان اقدام به تهیه و توزیع ۱۰۰۰پرس غذای گرم و ۳۰۰ بسته معیشتی در ایام پایانی ماه صفر نمود.

 شنبه 26 مهر 1399   41  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،عباس نظری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شازند در گفتگو با خبرنگار اوقاف گفت:همزمان با رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)و شهادت امام حسن مجتبی (ع)و امام رضا (ع)،اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شازند درراستای اجرای امینانه نیات واقفین خیر اندیش و از محل موقوفات اقدام به طبخ و توزیع ۱۰۰۰پرس غذای نذری و توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی نمود.
وی افزود:به مناسبت فرا رسیدن ایام پایانی ماه صفر و در جهت کمک به خانواده های نیازمند و نیز آسیب دیده از بیماری کرونا این اداره با کمک و همراهی شهرداری ،شورای اسلامی ، ستاد مواسات کمک های مردمی شهرستان شازند و مرکز افق امامزاده ابوالقاسم (ع)باب المراد در شهر مهاجران اقدام به تهیه و توزیع ۱۰۰۰پرس غذای نذری و ۳۰۰ بسته معیشتی نمود.
نظری ابراز امیدواری کرد:کمک ها و برنامه هایی که توسط این اداره در ایام کرونایی در سطح شهرستان شازند انجام شده در حد توان و بضاعت این اداره بوده و ان شاالله هر چه زودتر با ریشه کن شدن این ویروس ،شاهد بازگشایی و حضور پرشور مردم و زائران در جوار آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار