• امروز چهارشنبه سی ام مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع ۱۰۰۰پرس غذای نذری و ۳۰۰ بسته معیشتی ،به مناسبت رحلت پیامبر (ص)و شهادت امام رضا(ع)در شازند

توزیع ۱۰۰۰پرس غذای نذری و ۳۰۰ بسته معیشتی ،به مناسبت رحلت پیامبر (ص)و شهادت امام رضا(ع)در شازند

با توجه به ممنوعیت تجمعات و برگزاری مراسم سوگواری و عزاداری ،اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شازند با مشارکت مراکز افق امامزادگان اقدام به تهیه و توزیع ۱۰۰۰پرس غذای گرم و ۳۰۰ بسته معیشتی در ایام پایانی ماه صفر نمود.

 شنبه 26 مهر 1399   13  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،عباس نظری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شازند در گفتگو با خبرنگار اوقاف گفت:همزمان با رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)و شهادت امام حسن مجتبی (ع)و امام رضا (ع)،اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شازند درراستای اجرای امینانه نیات واقفین خیر اندیش و از محل موقوفات اقدام به طبخ و توزیع ۱۰۰۰پرس غذای نذری و توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی نمود.
وی افزود:به مناسبت فرا رسیدن ایام پایانی ماه صفر و در جهت کمک به خانواده های نیازمند و نیز آسیب دیده از بیماری کرونا این اداره با کمک و همراهی شهرداری ،شورای اسلامی ، ستاد مواسات کمک های مردمی شهرستان شازند و مرکز افق امامزاده ابوالقاسم (ع)باب المراد در شهر مهاجران اقدام به تهیه و توزیع ۱۰۰۰پرس غذای نذری و ۳۰۰ بسته معیشتی نمود.
نظری ابراز امیدواری کرد:کمک ها و برنامه هایی که توسط این اداره در ایام کرونایی در سطح شهرستان شازند انجام شده در حد توان و بضاعت این اداره بوده و ان شاالله هر چه زودتر با ریشه کن شدن این ویروس ،شاهد بازگشایی و حضور پرشور مردم و زائران در جوار آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار