• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف استان مرکزی تیرماه امسال برگزار می‌شود + شیوه نامه و لینک ثبت نام مسابقات

چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف استان مرکزی تیرماه امسال برگزار می‌شود + شیوه نامه و لینک ثبت نام مسابقات

رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم این استان در ۱۰ رشته ی حفظ پنج، ۱۰، ۲۰ جزء و حفظ کل ، قرائت ترتیل و تحقیق، اذان، دعاخوانی، همسرایی و همنوایی قرآن کریم و تفسیر عمومی برگزار می‌شود.

 یک شنبه 11 خرداد 1399   768  0      

حجت‌الاسلام محمد رضا آسوده افزود: رشته های اذان و همسرایی و همنوایی قرآن کریم ویژه برادران است و تفسیر عمومی مرحله استانی تفسیر سوره مریم و در مرحله کشوری نیز از سوره‌های طاها و مریم آزمون گرفته می‌شود.
وی ادامه داد: نام نویسی متقاضیان این دوره از مسابقات ششم اردیبهشت ماه آغاز و تا ۱۶ خرداد ماه جاری نیز ادامه دارد.
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اضافه کرد: این دوره از مسابقات در پنج منطقه اراک، ساوه و زرندیه با محوریت ساوه، خمین، محلات و دلیجان با محوریت محلات، شازند و خنداب با محوریت شازند و تفرش، فراهان و آشتیان با محوریت تفرش برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام آسوده گفت: مسابقات مرحله شهرستانی ۱۹ و ۲۰ تیرماه و مرحله استانی این دوره از مسابقات نیز مرداد ماه امسال برگزار می‌شود.
 
وی تاکید کرد: متقاضیان شرکت در این مسابقات باید تا ۱۶ خرداد ماه جاری به سامانه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی مراجعه و ضمن دریافت اطلاعات بیشتر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند چرا که در غیر این صورت نمی‌توانند در مسابقات شرکت نمایند.
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار