• امروز پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پنج‌هزار بسته معیشتی از محل موقوفات و کمک خیرین در استان مرکزی توزیع شد

پنج‌هزار بسته معیشتی از محل موقوفات و کمک خیرین در استان مرکزی توزیع شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: پنج‌هزار بسته معیشتی در قالب طرح ضیافت همدلی و در راستای رزمایش کمک مومنانه از محل موقوفات در نقاط مختلف این استان توزیع شد.

 چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399   131  0      

حجت‌الاسلام عبدالله واحدی عصر سه‌شنبه در آیین توزیع ۸۵۰ بسته معیشتی در محل امامزاده عبدالله(ع) و آمنه خاتون(س) اراک، افزود: توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی هدفگذاری شد که از این میزان تامین پنج هزار بسته به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان واگذار شد.
 
وی ادامه داد: اکنون که ۱۱ روز از ماه مبارک‌ رمضان می‌گذرد تمامی این پنج هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲۵۰ تا ۳۵۰ هزار تومان از محل موقوفات و حمایت خیران تامین و بین نیازمندان توزیع شده است.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اضافه کرد: بعد از فرمایش مقام معظم رهبری در نیمه ماه شعبان و راه‌اندازی رزمایش کمک همدلانه در کشور توزیع ۱۱۰ هزار بسته معیشتی از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در دستور کار قرار گرفت که سهم استان مرکزی از آن سه هزار و ۳۰۰ بسته ابلاغ شد.
 
حجت‌الاسلام واحدی اضافه کرد: با حمایت خیران و استفاده بهینه از موقوفات مرتبط ، سه هزار و ۳۰۰ بسته به پنج هزار بسته افزایش یافت و اکنون تمام این بسته‌ها تامین و توزیع شده است.
 
آیین ضیافت همدلی عصر سه شنبه 16 اردیبهشت ماه با حضور سید علی آقازاده استاندار مرکزی ، آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک  و دیگر مسئولین استان و شهرستان در آستان مقدس امامزادگان عبدالله (ع) و آمنه خاتون (س) شهرستان اراک برگزار شد .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار