• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تعطیلی تمامی بقاع متبرکه استان مرکزی در ایام نوروز

تعطیلی تمامی بقاع متبرکه استان مرکزی در ایام نوروز

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: تمامی بقاع متبرکه استان مرکزی با هدف جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در ایام نوروز پذیرای زائران نمی باشد.

 پنج شنبه 29 اسفند 1398   62  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت الاسلام عبدالله واحدی در گفتگو با خبرنگار اوقاف افزود:برگزاری آرامش بهاری ویژه ایام نوروز در ۸۵بقعه ی استان مرکزی برنامه ریزی شده بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامتی مردم تمامی این برنامه ها لغو گردید.
 
وی ادامه داد:تمامی برنامه های تحویل سال در بقاع متبرکه تعطیل اعلام شده و تنها پیام تبریک مقام معظم رهبری از بقاع متبرکه پخش خواهد شد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اظهار داشت:همواره اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در راستای  همکاری مجدانه با استانداری و قرارگاه پدافند زیستی استان در راستای اجرای مصوبات این قرارگاه پیشتاز بوده و به همین منظور به محض اعلام شیوع ویروس کرونا در استان یک هفته بقاع متبرکه تعطیل اعلام شد.
 
وی اضافه کرد:ایستگاه های سلامت با هدف انتقال پیام های وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی در جهت فرهنگ سازی در زمینه چگونگی قطع زنجیره وابستگی به ویروس کرونا در برخی از بقاع متبرکه استان راه اندازی شده که با بهره گیری از طلاب و روحانیون بومی از (۲۸اسفند)فعالیت خود را آغاز نموده اند.
 
واحدی تصریح کرد:بسته های بهداشتی شامل مواد ضد عفونی کننده ،الکل،ماسک و دستکش در پایگاه های سلامت بقاع متبرکه استان بین مردم توزیع خواهد شد.
 
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در پایان گفت:با تمام ظرفیت خود در راستای اجرایی کردن مصوبات قرارگاه زیستی استان اقدام و در راستای قطع زنجیره ی ویروس کرونا برنامه های مدونی تدوین شده و در حال اجرا می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار