• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تعداد ۲۷هزار  اقلام بهداشتی شامل ماسک ، دستکش و مواد ضد عفونی کننده  از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی توزیع می شود

تعداد ۲۷هزار اقلام بهداشتی شامل ماسک ، دستکش و مواد ضد عفونی کننده از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی توزیع می شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: تعداد ۲۷هزار اقلام بهداشتی شامل ماسک ، دستکش و مواد ضد عفونی کننده با محوریت آستان مقدس امامزادگان در نقاط مختلف این استان توزیع می شود.

 سه شنبه 27 اسفند 1398   97  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف ، حجت الاسلام سعید عطاالهی ضمن بازدید از کارگاه تولید ماسک در گفتگو با خبرنگار اوقاف افزود: این بسته های بهداشتی از محل موقوفات مرتبط خریداری و بین عموم مردم با محوریت آستان مقدس امامزادگان در استان مرکزی توزیع می شود.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه همچنین تصریح کرد: میزان قابل توجهی الکل ، دستکش و مواد ضد عفونی کننده از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی و  ادارات شهرستان های استان خریداری و توزیع خواهد شد .
 
ایشان در ادامه افزود : عملیات ضد عفونی و گند زدایی بقاع متبرکه به صورت روزانه توسط هیئت امنا ، خادمان و گروه های جهادی در حال انجام است .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار