• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

افتتاح مجتمع موقوفه تجاری تبارک  با مشارکت بخش خصوصی در شهر مهاجران استان مرکزی

افتتاح مجتمع موقوفه تجاری تبارک با مشارکت بخش خصوصی در شهر مهاجران استان مرکزی

مجتمع تجاری تبارک ، موقوفه حاج سید مصطفی میر اشرفی روز دوشنبه همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر با حضور آقازاده استاندار، معاونین استاندار، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در شهر مهاجران به بهره‌برداری رسید.

 سه شنبه 15 بهمن 1398   101  0      

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در این آیین گفت:  ارزش زمین این مرکز خیریه بیش از ۳۰ میلیارد ریال و میزان سرمایه گذاری در این طرح نیز بیش از ۳۶ میلیارد ریال است که از سوی بخش خصوصی تامین شده است.
حجت‌الاسلام عبدالله واحدی افزود: این زمین با عرصه ۳۲۰متر مربع و اعیان۱۴۰۰متر مربع است که در مجموع ۶۰ درصد از سهم این طرح مربوط به بخش خصوصی است و مابقی در اختیار موقوفه قرار دارد که در نیات مختلفی از قبیل کمک با ایتام و حمایت از فقرا هزینه می شود.
وی بیان کرد: استفاده از بخش خصوصی رویکرد اصلی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و استان مرکزی است و بسیاری از پروژه‌ها که سالانه کمتر از ۲ میلیون تومان درآمد برای موقوفات داشتند که با مشارکت بخش خصوصی درآمد آنها چندین برابر افزایش پیدا کرده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اضافه کرد: افزایش شاخص بهره‌وری موقوفات مهمترین هدف سازمان اوقاف و امور خیریه است که در این رهگذر همکاری و مشارکت با بخش خصوصی در اولویت قرار دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار