• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد برنامه اولویت‌دار اداره کل اوقاف است

آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد برنامه اولویت‌دار اداره کل اوقاف است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد برنامه اولویت دار این نهاد انقلابی است و در یکسال گذشته گام‌های بلندی در این راستا برداشته شده است.

 شنبه 12 بهمن 1398   107  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف ، حجت‌السلام عبدالله واحدی در گفت و گو با خبرنگار اوقاف بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای بین اداره کل اوقاف و امور خیریه و سازمان زندان‌های استان مرکزی در سال جاری منعقد شد که در این راستا در یک مرحله چهار زندانی به میزان محکومیت ۶۰۰ میلیون ریال و در مرحله دوم نیز ۹ نفر به میزان محکومیت یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.
وی ادامه داد: کمیته‌ای ویژه با حضور اداره‌کل اوقاف و امور خیریه، سازمان زندان‌ها، ستاد دیه و خیران تشکیل شده که آزادسازی زندانیان و حمایت از خانواده این قشر در دستور کار قرار دارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی بیان کرد: در موضوع آزادی زندانیان غیرعمد ضمن اینکه یک خانواده بی سرپرست  از مشکلات و چالش های اجتماعی نجات پیدا می‌کند باعث وصول طلب طلبکاران می‌شود، بنابراین فرهنگ‌سازی این اقدام خداپسندانه باید در لایه‌های مختلف جامعه به یک فرهنگ تبدیل شود.
حجت‌السلام واحدی تصریح کرد: راه‌اندازی مراکز اجتماعی، فرهنگی و قرآنی افق در آستان مقدس امامزادگان شاخص استان نیز اقدام مهمی در راستای حمایت از نیازمندان است که بر این اساس مراکز افق با همکاری هیات امنا و خیران افراد نیازمند محله خود را شناسایی و با مشارکت خیرات تحت حمایت قرار می‌گیرند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار