• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

موکب اوقاف و امور خیریه  استان مرکزی از 17 مهر ماه در مسجد براثای شهر کاظمین مستقر می شود

موکب اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از 17 مهر ماه در مسجد براثای شهر کاظمین مستقر می شود

واقفان خیر اندیش میزبان زائران اربعین حسینی

 یک شنبه 14 مهر 1398   119  0      


حجت الاسلام عبدالله واحدی ،مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار اوقاف از برپایی موکب سید الشهداء(ع) از 17 مهر ماه در شهر کاظمین خبر داد و گفت:در این موکب به مدت ۱۲روز از زائران ابا عبدالله الحسین (ع) پذیرایی گردیده و امکانات رفاهی و اسکان زائران فراهم است.
وی افزود:محل استقرار موکب سید الشهداء(ع) در ۷ کیلومتری حرم امام موسی کاظم (ع) است . در سال جاری با تمهیدات اندیشیده شده توسط این اداره کل روزانه 4 هزار زائر در موکب براثا اسکان داده می شوند که وعده صبحانه و شام برای این زائرین در نظر گرفته شده است ، همچنین برای زائرانی که قصد ماندن دارند وعده ناهار نیز  تهیه می گردد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تامین مواد اولیه برای زائران ، از اعزام یک خودرو ترانزیت ، دو کامیون ۱۰ تن و یک کامیون ۲۰ تن مواد غذایی خبر داد و در این زمینه ادامه داد:این کامیون ها حامل اقلام جهت اسکان و پذیرایی  زائران است که یکشنبه 14 مهر به سمت مرز مهران حرکت نمودند.
وی اظهار داشت:اعتبارات برپایی موکب سید الشهداء (ع) از محل درآمد موقوفات فرمانفرما ، میرزا حسین نجفی ، کربلایی محمد حسن یوزباشی و حاج آقا محسن اراکی تامین گردیده است.
حجت الاسلام واحدی تصریح کرد: در مجموع ۳۰ نفر از کارکنان و خادمین امامزادگان به منظور خدمت رسانی به زائرین ابا عبدالله الحسین (ع) و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع)اعزام می گردند.
مراسم بدرقه کاروان اعزامی یکشنبه 14 مهر ماه 1398 از بقعه متبرکه امامزاده محمد عابد (ع) صورت پذیرفت. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار