• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در استان مرکزی از محل موقوفات

آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در استان مرکزی از محل موقوفات

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت:از محل عواید موقوفات،چهار نفر از زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی آزاد شدند.

 شنبه 2 شهریور 1398   144  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت الاسلام واحدی اظهار کرد:در راستای رویکرد جدید سازمان اوقاف و امور خیریه مبنی بر استفاده از ظرفیت خیرین در کنترل آسیب های اجتماعی ،تاسیس مرکز امور خیریه به سبب کاهش آسیب های اجتماعی و سوق دادن خیرین به سمت و سوی کارهای اجتماعی انجام گرفت.
وی افزود:بر اساس طرح سازمان اوقاف و امور خیریه مبنی بر آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در سراسر کشور ،۲۸۰ نفر از این افراد در استان های مختلف آزاد شده و به زندگی در اجتماع بازگشتند.
حجت الاسلام واحدی با بیان اینکه در استان مرکزی هم موقوفاتی برای این منظور وجود دارد گفت:با استفاده از ظرفیت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی و با کمک خیرین مبلغ ۶۲۰ میلیون ریال برای آزادی این زندانیان تخصیص داده شد.
وی ادامه داد:این مبلغ برای آزادی ۴ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی هزینه شد که دو نفر از این افراد ساکن شهرستان ساوه،یک نفر شهرستان خمین و یک نفر از اراک می باشند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی خاطر نشان کرد:این ۴ مددجو سرپرست خانواده بوده اند که با حمایت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی به آغوش خانواده های خود بازگشتند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار