• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیر کل جدید اوقاف و امور خیریه استان مرکزی منصوب شد

مدیر کل جدید اوقاف و امور خیریه استان مرکزی منصوب شد

با حضور مدیرکل امور استان ها و رئیس هیات فقهی و حقوقی سازمان اوقاف آئین تودیع و معارفه مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی برگزار شد.

 چهارشنبه 16 مرداد 1398   371  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،آئین تودیع و معارفه مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با حضور حجت الاسلام رو حانی نژاد مدیرکل امور استان ها و رئیس هیات فقهی و حقوقی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور،اکرمی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ،حجت الاسلام قربانپور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان شازند،حجت الاسلام فاطمی امام جمعه شهر آستانه،و دیگر مسئولان استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی استان،در کانون امام خمینی استان مرکزی برگزار شد.

مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در این مراسم گفت: اجرای امینانه نیات واقفین هدف اصلی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی است و موفقیت های چشمگیری نیز در این مسیر بدست آمد.

حجت السلام دلاوری افزود: با اجرای درست نیات، اهداف نورانی واقفین در جامعه متجلی و عدالت اجتماعی گسترش می یابد.
وی افزود: اینکه بر اساس سنت حسنه وقف بخشی از سرمایه زندگی خود را در اختیار افرادی قرار دهیم که از این نعمت های الهی برخوردار نیستند عمل شایسته ای است که باید برای لایه های مختلف جامعه تبیین شود‌ .
مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با بیان اینکه این استان در وقف مشارکتی موفق عمل کرده است اظهار داشت: با وجود اینکه وقف مشارکتی در تهران و شیراز نیز اجرایی شد اما نتوانستند موفقیت استان مرکزی را کسب کنند.
وی اضافه کرد: فاز دوم بیمارستان آیت الله خوانساری که بیشتر مراجعه کنندگان آن نیز از لایه های پایین جامعه هستند در کمترین زمان ممکن با وقف مشارکتی ساخته و ۴۰ تخت به ظرفیت این بیمارستان موقوفه آیت الله خوانساری اضافه شد.
حجت السلام دلاوری گفت: فاز سوم بیمارستان آیت الله خوانساری نیز با استفاده از الگوی وقف مشارکتی و با همکاری مجمع خیرین این بیمارستان کلید خورده که به زودی ساخته و بهره برداری می شود.
وی بیان کرد: سال گذشته تفاهم نامه ای بین اداره کل اوقاف و امور خیریه و اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان مرکزی منعقد شد که بر اساس آن ۲۳ هکتار از اراضی ملی که در حدودات آنها بین این ۲ اداره کل اختلاف پیش آمده بود، تعیین تکلیف شد.

مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان مرکزی نیز گفت: پیگیری امور موقوفات و اجرای امینانه واقفین با همکاری دستگاه های مختلف اجرایی مهمترین برنامه این اداره کل است.
در این مراسم از زحمات حجت الاسلام دلاوری مدیر کل سابق اوقاف و امور خیریه استان مرکزی تجلیل و حجت الاسلام واحدی به عنوان مدیر کل جدید اوقاف و امور خیریه استان مرکزی معرفی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار