• امروز چهارشنبه سیزدهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حمایت از شرکت های دانش بنیان رویکرد جدید سازمان اوقاف و امور خیریه کشور است

حمایت از شرکت های دانش بنیان رویکرد جدید سازمان اوقاف و امور خیریه کشور است

مسئول امور استان ها و رئیس هیات فقهی و حقوقی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: حمایت از شرکت های دانش بنیان با هدف تقویت و حمایت از تولید داخل رویکرد جدید سازمان اوقاف و امور خیریه کشور است‌.

 چهارشنبه 16 مرداد 1398   133  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت السلام والمسلمین حسین روحانی نژاد روز چهارشنبه در جلسه تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی بیان کرد: رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی تنها راه مقابله با توطئه های اقتصادی و تحریم های دشمنان است و سازمان اوقاف و امور خیریه کشور نیز می تواند از ظرفیت خود در این راستا استفاده کند.
وی اظهار داشت: سنت حسنه وقف تاثیر بسزایی در رونق و توسعه جامعه در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی و مذهبی دارد و باید برای معرفی ابعاد مختلف آن در جامعه اسلامی تلاش بیشتری صورت گیرد.
وی افزود: برای گسترش فرهنگ وقف نیاز است تدابیری اندیشیده شود تا مردم آثار و برکات این سنت حسنه را در زندگی روزمره خود ببینند.
وی ادامه‌داد: فعالیت گسترده حوزه های علمیه و مراکز علمی نقاط مختلف کشور مرهون موقوفاتی است که با نیت حمایت از این مراکز وقف شده اند، بنابراین روحانیان و عالمان دینی باید نسبت گسترش فرهنگ وقف در جامعه تلاش مضاعف کنند.
مسئول امور استان های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بیان کرد: تفاوت وقف با دیگر امور خیر در این است که زمانی که دست انسان از دنیا کوتاه شده آثار موقوفات وی همچنان برجاست و نام نیکوی واقفان همواره ماندگار خواهد بود.
حجت السلام والمسلمین روحانی نژاد افزود: حمایت از واحدهای تولیدی به خصوص شرکت های دانش بنیان در راستای بالندگی اقتصادی کشور رویکرد جدید سازمان اوقاف و امور خیریه است که این مهم به استان ها نیز ابلاغ شده است.
وی ادامه داد: دشمنان نظام با تحریم های اقتصادی قصد در براندازی حاکمیت اسلامی داشتند اما ملت ایران با صبر و استقامت و پشتیبانی از نظام اسلامی توطئه های دشمنان را خنثی کردند.
مسئول امور استان های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: اکنون جمهوری اسلامی ایران به اوج قدرت خود رسیده و امتداد این نظام مردم کشورهای همسایه هستند که با فرمانبرداری از ولی فقیه پشتیبانی خود را از نظام اسلامی اعلام کنند.
حجت السلام والمسلمین روحانی نژاد اضافه کرد: اگر دشمنان نظام اسلام جبل الطارق را برای ایرانیان محدود می کنند ما هم تنگه هرمز را برای آنها محدود می کنیم و ملت ایران با دانش، تکنولوژی، فناوری و بهره مندی از مدرنترین تجهیزات نظامی مقابل دشمنان ایستاده است.
وی تاکید کرد: ملت ایران در مقابل توطئه های دشمنان هیچ ترس و واهمه ای ندارد و شجاعانه از مواضع نظام اسلامی دفاع می کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار