• امروز یک شنبه بیست و چهارم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بخشندگی و گذشت نیاز امروز جامعه اسلامی است

بخشندگی و گذشت نیاز امروز جامعه اسلامی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی نیز گفت: جامعه امروز ایران اسلامی بیش هر زمان دیگر نیاز به بخشندگی و گذشت دارد و نهادینه کردن سنت حسنه وقف می تواند در این مسیر راهگشا باشد.

 چهارشنبه 16 مرداد 1398   66  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،صبح امروز (۱۶ مرداد)بهروز اکرمی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری مرکزی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی بیان کرد: سنت حسنه وقف به فعلیت رساندن بندگی خالصانه بشر است چرا که انسان در این فرآیند بخشی از سرمایه خود را در اختیار افراد نیازمند می گذارد و اجر و پاداش این کار نیز الهی است.
وی ادامه داد:هیچ عمل شایسته ای به غیر از وقف وجود ندارد که بعد از مرگ انسان برای وی خیرات و برکات داشته باشد ،بنابراین اشاعه فرهنگ مقدس وقف در جامعه امری لازم و ضروری است.


معاون سیاسی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت:انسان های دانا، فهیم و کسانی که دیدگاهی فراتر از عالم فانی دارند اقدام به وقف به عنوان سنت خداپسندانه و حسنه می كنند و اشاعه این فرهنگ می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.
وی افزود: بخشی از ابعاد سنت حسنه وقف در جامعه ناشناخته است که می طلبد فعالان این عرصه و با مشارکت اصحاب رسانه نسبت به معرفی آن اقدام کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار