• امروز سه شنبه بیست و سوم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف در اراک برگزار شد.

مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف در اراک برگزار شد.

مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف ، ۳۱ خردادماه در رشته‌های دعاخوانی، حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و کل در دو بخش آقایان و بانوان آغاز شدو رقابت‌ها در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل و اذان تا نماز مغرب و عشاء برگزار شد.

 شنبه 1 تیر 1398   78  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف، مرحله شهرستانی ۴۲امین دوره مسابقات قرآن اوقاف جمعه، ۳۱ خردادماه ساعت ۸ صبح آغاز و تا نماز مغرب و عشاء در مسجد الزهراء(س) برگزار شد.

براساس این گزارش؛ مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در رشته‌های دعاخوانی، حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و کل در دو بخش آقایان و بانوان در مسجد‌الزهرا‌(س) اراک آغاز شد و رقابت‌ها در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل و اذان تا نماز مغرب و عشاء برگزار شد.

امسال ۲۴۳ نفر در مسابقات قرآن اوقاف اراک ثبت‌نام کردند که نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است، با توجه به اینکه امسال سایت ثبت‌نام با مشکلاتی مواجه بود اگر شخصی به‌صورت حضوری مراجعه می‌کرد می‌توانست در مسابقات شرکت داشته باشد.

داوری مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اراک را در بخش داوری بانوان توسط مریم سعیدی، عائده محبی، اعظم تشیعی‌فرد و زهرا باقری‌اصل و در بخش برادران مرتضی مختاری، مجید جیریایی، عبدالرضا هدایتی و مسعود اکبری بر عهده داشتند.

نتایج مسابقات قرآن اوقاف اراک به زودی اعلام و در مراسمی از برگزیدگان تجلیل می‌شود، جهت آمادگی متسابقان مرحله استانی دوره‌های آموزش قرآن برای رفع اشکالات برگزار می‌شود. مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف ۲۱ تیر‌ماه اعلام شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار