• امروز جمعه یکم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعزام ۴۷ زائر زیارت اولی از محل موقوفات استان مرکزی به عتبات عالیات

اعزام ۴۷ زائر زیارت اولی از محل موقوفات استان مرکزی به عتبات عالیات

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از اعزام ۴۷ زائر زیارت اولی از محل اجرای موقوفات منطبق استان به عتبات عالیات خبر داد.

 چهارشنبه 28 فروردین 1398   104  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت الاسلام حسین دلاوری مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی، در خصوص اعزام زائرین زیارت اولی به خبرنگار اوقاف گفت:یکی از وظایف اصلی سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان متولی موقوفات ،اجرای امینانه نیات واقفان خیر اندیش است و در همین راستا هر ساله طرح زائرین حرم حسینی و طرح زائرین حرم رضوی توسط این اداره کل انجام می شود.
وی افزود:با توجه به اولویت های سازمان اوقاف این تعداد زائر از میان اقشار کم درآمد و افرادمناطق محروم انتخاب می شوند و ادامه داد:طی ۳ سال گذشته قریب به ۲۰۰ زائر در قالب کاروان حرم حسینی به کربلا اعزام شده اند.
حجت الاسلام دلاوری با بیان اینکه اعزام کاروان زیارتی حرم حسینی هر ساله توسط سازمان اوقاف صورت میگیرد ،بیان کرد:کاروان زیارتی امسال استان مرکزی از بین خانواده های هیئت امنا ء و خادمین اماکن متبرکه ،بهزیستی،مساجد و کمیته امداد انتخاب و صبح امروز چهارشنبه ،۲۸ فروردین به کشور عراق اعزام شد.
ایشان با اشاره به اعتبارات تخصیص داده شده به این طرح افزود:تمام هزینه های این سفر زیارتی ۹ روزه از محل عواید و درآمد موقوفات منطبق تامین شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار