• امروز دوشنبه بیست و سوم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

موبایل ابزار اقراء ، از مسابقات کشوری اراک تا مسابقات بین المللی تهران

موبایل ابزار اقراء ، از مسابقات کشوری اراک تا مسابقات بین المللی تهران

سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی جمهوری اسلامی ایران

 سه شنبه 20 فروردین 1398   132  0      

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: نرم افزار اقراء که توسط واحد فناوری اطلاعات اوقاف و امور خیریه استان مرکزی تهیه شده و پیش از این در چهل و یکمین دوره از مسابقات کشوری قرآن و عترت در اراک مورد استفاده قرار گرفت، برای بهره برداری در سی و ششمین مسابقات بین المللی قرآن کریم نیز راه اندازی شد‌.
حجت السلام حسین دلاوری  کارایی این نرم افزار را به سه دسته تقسیم کرد و افزود: دسته اول اطلاعات کامل مسابقات شامل اخبار ،تصاویر، ویدئو ها، آیین نامه ها است که افراد می توانند با مراجعه به این نرم افزار نسبت به مطالب فوق اطلاع پیدا کنند.
وی بیان کرد: بخش دوم مربوط به متسابقین است به این صورت که متسابقین می توانند نقشه محل مسابقات، کارنامه و برنامه روزانه مسابقات را به صورت آنلاین مشاهده کنند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اظهار داشت: عوامل اجرایی مسابقات نیز می توانند با مراجعه به این نرم افزار نسبت به شرح وظایف و قوانین ویژه مسابقات آگاه شوند.
حجت السلام دلاوری افزود: مکمل این نرم افزار ،کارت های هوشمند هستند که کنترل تردد و انجام خدمات از قبیل فیش غذا ،ورود به هتل و غیره از طریق این کارت ها پیگیری می شود‌
 وی ادامه داد: این نرم افزار برای اولین بار در سطح استانی و بعد در مرحله کشوری و سپس در مرحله بین المللی استفاده شد که نقش موثری در برگزاری هر چه باشکوهتر مسابقات خواهد داشت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی افزود: بر اساس کارآمدی و تسریع در برگزاری مسابقات مختلف با استفاده از نرم افزار اقراء، پیشنهاد استفاده از این نرم افزار از سوی این نهاد انقلابی مطرح و مورد موافقت مسئولان برگزار کننده سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن قرار گرفت.
دلاوری بیان کرد: نرم افزار اقراء برای استفاده در این مسابقات ارتقاء داده شده و به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی کاربرد دارد.
گفتنی است برای اطلاع از تمامی اتفاقات مسابقات و دیگر امکانات می توان از نرم افزار موبایل مسابقات استفاده کرد،که قابلیت شخصی سازی با وارد کردن رمز عبور را دارد.
لازم به ذکر است سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از ۲۱ تا ۲۵ فروردین ماه جاری در مصلی تهران برگزار می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار