• امروز جمعه یکم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا امامزاده سهل ابن علی (ع)همزمان با ایام ا...دهه فجر

غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا امامزاده سهل ابن علی (ع)همزمان با ایام ا...دهه فجر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شازند گفت:همزمان با ایام ا...دهه فجر انقلاب اسلامی در آئینی با شکوه گلزار شهدای آستان مقدس امامزاده سهل ابن علی (ع)غبارروبی و عطر افشانی شد.

 پنج شنبه 18 بهمن 1397   72  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،مهدی عسگری رئیس اوقاف و امور خیریه شازند در گفتگو با خبرنگار اوقاف اظهار داشت:همزمان با ایام ا...دهه فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم غبارروبی و عطرافشانی ضریح مطهر و گلزار شهدای آستان مقدس امامزاده سهل ابن علی (ع)با حضور حجت الاسلام سید حبیب الله موسوی امام جمعه،علی ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی،مصطفی عرب فرماندار شازند و مهدی عسگری رئیس اوقاف و امور خیریه شازند روز پنج شنبه ۱۸ بهمن ماه جاری برگزار شد.
وی افزود:در این مراسم مردم و مسئولین شهرستانی با حضور در محل گلزار شهداء این آستان مقدس با ذکر فاتحه و گرامیداشت یاد و خاطره آنها، با این شهداء و آرمان های امام راحل (ره)تجدید میثاق کردند.
عسگری تصریح کرد:به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نمایشگاهی در این خصوص در محل امامزاده سهل ابن علی (ع)دایرشد و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی می توانند در این ایام از نمایشگاه بازدید کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار