• امروز سه شنبه چهارم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پرستاران واقعی ،همسران جانبازان هستند.

پرستاران واقعی ،همسران جانبازان هستند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی بمناسبت روز پرستار به دیدار یک جانباز ۷۰ درصدی ،دوران دفاع مقدس رفت و از همسر این جانباز تجلیل کرد و گفت:همسران جانبازان پرستاران واقعی هستند.

 شنبه 22 دی 1397   87  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف،ظهر شنبه ۲۲ دی ماه ،بمناسبت روز پرستار و ولادت حضرت زینب (س)،حجت الاسلام حسین دلاوری مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی به همراه حمیدرضا فراهانی فرماندار تفرش و جمعی از مسئولین شهرستان ،به دیدار عباس نوروزی یکی از جانبازان ۷۰ درصدی دوران دفاع مقدس در شهرستان تفرش رفته و از همسر این جانباز تجلیل کرد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه در این دیدار گفت:همسران جانبازان از عزیزانی پرستاری می کنندکه بخشی از بدن خود را فدای انقلاب اسلامی کردند،به همین دلیل کاری بس بزرگ و ارزشمند انجام می دهند.
وی به اهمیت دیدار با خانواده های شاهد و جانباز تاکید کرد و افزود:ما به این دیدارها احتیاج داریم تا فراموش نکنیم ،امنیت و آرامش امروزمان را مدیون چه بزرگ مردانی هستیم.
حجت الاسلام دلاوری خاطر نشان کرد:همسران جانبازان شیرزنانی هستند که جلوه صبر و ایثار هستند و سالهاست که در کنار بستر همسران به یادگار مانده از روزهای جنگ ،پرستاران همیشه بیدارند.


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار