• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گفتگو با داوری از استان مرکزی در مسابقات: لزوم برنامه ریزی جدی برای تقویت قرآن آموزان استان مرکزی

گفتگو با داوری از استان مرکزی در مسابقات: لزوم برنامه ریزی جدی برای تقویت قرآن آموزان استان مرکزی

این داور مسابقات قرآنی باتوجه به حضور شرکت کنندگان استان مرکزی در این دوره از رقابت ها گفت: متاسفانه نمایندگان استانی موفق به راهیابی به مرحله فینال نشدند. از اداره اوقاف تقاضا دارم که برای متسابقین استانی آموزش های پیوسته تدارک ببینند.

 یک شنبه 22 مهر 1397   316  0      

به گزارش ستاد خبری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم؛ این دور از مسابقات قرآن آخرین ساعات خود را سپری می کند و فینالیست ها و داوران تلاش می کنند تا لیست نهایی برگزیدگان مشخص شود.
تشیعی فرد، داور تجوید در رشته های حفظ 10 جزء، 20 جزء قرآن و ترتیل در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری این دور از مسابقات سطح مسابقات را خوب ارزیابی کرد و گفت: داوری ها در سطح عالی برگزار شد و خوشبختانه در بخش تجوید و مسابقات مرحله نهایی تا به حال، اعتراض به داوری ها نداشتیم.
وی تصریح کرد:میزبانی بسیار خوب استان مرکزی از مزایای این دوره از مسابقات است.
این داور مسابقات قرآنی با اشاره به نقطه ضعف های این دوره گفت: سالن بخش داوری از قسمت مسابقات جدا تدارک دیده شده بود که این مکان از نظر نور و تهویه شرایط خوبی نداشت.
تشیعی فرد با گلایه از فشرده بودن برنامه مسابقات در اولین روزهای رقابت های خواهران گفت: ساعت مسابقه در روز اول و دوم بخش بانوان بسیار فشرده و خسته کننده بود و این مسابقات تا پاسی از شب ادامه داشت.
وی در مورد روند انتخاب شدن خود برای این دوره از مسابقات گفت: سال گذشته رزومه خود را به اداره کل اوقاف استان مرکزی ارسال کردم. در مردادماه امسال نیز با بنده برای داوری این دوره تماس گرفته شد و بعد از کسب امتیاز در آزمون داوری در شهر قم، امسال برای این دوره از داوری ها دعوت شدم.
این داور مسابقات قرآنی باتوجه به حضور شرکت کنندگان استان مرکزی در این دوره از رقابت ها گفت: متاسفانه نمایندگان استانی موفق به راهیابی به مرحله فینال نشدند. از اداره اوقاف تقاضا دارم که برای متسابقین استانی آموزش های پیوسته تدارک ببینند و برنامه منسجمی برای تربیت فعالان قرآنی چیده شود تا در سال های آینده رتبه های بهتری در مسابقات سراسری کسب کنیم.
تشیعی فرد با بیان اینکه در زندگی های خود به قرآن عمل کنیم و اخلاق خود را قرآنی کنیم، ادامه داد: هر انسانی قبل از انجام هر کاری نیاز به خود سازی دارد و همین خودسازی باعث برطرف شدن نقاط ضعف انسان ها می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است همبستگی بین افراد قرآنی بیش از پیش شود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار