• امروز سه شنبه چهارم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

استفاده حداکثری از رسانه برای ترویج فرهنگ قرآن آموزی

استفاده حداکثری از رسانه برای ترویج فرهنگ قرآن آموزی

داور چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم گفت: کار رسانه‌ای در ترویج آموزه‌های قرآنی مؤثر است، به این اساس باید متولیان امر تمام توان خود را به کار ببرند تا از این فرصت به نحو احسنت استفاده شود.

 یک شنبه 22 مهر 1397   130  0      

سادات فاطمی، داور چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن با انتقاد از ضعف رسانه ای در مسابقات دوره های قبل گفت: عدم پوشش خبری مسابقات قرآنی ادوار گذشته، این مسابقات را غریب کرده بود.
وی در خصوص مسابقات کنونی گفت: تغییر شیوه اجرایی و رسانه‌ای شدن این موضوع در سال جاری، این خلأ را تا حدودی جبران کرده است.
این داور بین المللی تصریح کرد: کار رسانه‌ای در ترویج آموزه‌های قرآنی مؤثر است، به این اساس باید متولیان امر تمام توان خود را به کار ببرند تا از این فرصت به نحو احسنت استفاده شود.
فاطمی افزایش توجه مردم به برنامه‌های قرآنی را از مزایای این دوره از مسابقات عنوان کرد و گفت: مباحث آموزشی و تحلیل داوران در دوره مقدماتی زمینه ارتقا قاریان ازلحاظ فنی را پدید آورده است.
وی خاطرنشان کرد: عدم استقبال از ایده و نظرات متولیان قرآنی و برخی فضاسازی‌های موجود در کشور سبب شده تا نواقصی در اجرای مسابقات پدید آید، بنابراین برای بهبود اجرای مسابقات قرآنی  در دوره‌های بعدی نیاز است تا از تیم‌های کارشناسانه استفاده شود.
 
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار