• امروز جمعه یکم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آمادگی کامل خدمات نقلیه، برای ایاب و ذهاب به محل برگزاری مسابقات

آمادگی کامل خدمات نقلیه، برای ایاب و ذهاب به محل برگزاری مسابقات

در طول مدت برگزاری این مسابقات، وسایل ایاب و ذهاب برای انتقال علاقه مندان به این مسابقات قرآنی از مرکز شهر تا محل برگزاری مسابقات به چشم می خورد.

 شنبه 21 مهر 1397   158  0      

به گزارش ستاد خبری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم؛ چهل و یکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم از 10 مهرماه در محل کوه نور آغاز شده و هم اکنون با رقابت بانوان حافظ و قاری قرآن در حال برگزاری است.
در طول مدت برگزاری این مسابقات، وسایل ایاب و ذهاب برای انتقال علاقه مندان به این مسابقات قرآنی از مرکز شهر تا محل برگزاری مسابقات به چشم می خورد. اتوبوس هایی که بنر مسابقات را نصب کرده و روزانه مسافران زیادی را به کوه نور می رسانند.
مهدی عسگری، مسئول واحد نقلیه مسابقات سراسری قرآن در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن گفت: در مدت زمان مسابقات چهار دستگاه اتوبوس واحد، یک دستگاه مینی بوس و 5 دستگاه تاکسی مسئولیت ایاب و ذهاب شرکت کنندگان، داوران، مدعوین و مردم اراک برای تردد به مکان مسابقات را برعهده دارند.
وی در خصوص نحوه ایاب و ذهاب از سطح شهر به محل مسابقات گفت: چهاردستگاه اتوبوسی را که شهرداری در اختیار این دور از مسابقات قرار داده است هر روز از محل میدان سرداران وظیفه ایاب و ذهاب مدعوین را برعهده دارند.
مسئول واحد نقلیه مسابقات سراسری قرآن ادامه داد: تاکسی ها نیز در راستای خدمت رسانی به شرکت کنندگان و داوران این دوره از مسابقات فعالیت می کنند که مسئولیت تردد این افراد از محل اسکان به محل برگزاری مسابقات را دارند.
عسگری تصریح کرد: این تاکسی ها به صورت 24 ساعته در محوطه برگزاری مسابقات حضور دارند.
وی خاطرنشان کرد: هدف ما در زمینه حمل و نقل این بوده است که خدمات کامل و مناسبی را به جامعه قرآنی ارائه بدهیم که الحمدلله توانستیم در هر شرایط جوی و باد و باران در روزهای اولیه برگزاری مسابقات، خدمات خوبی را ارائه داده و رضایت همه عزیزان را  جلب کنیم.
این دوره مسابقات از 10 مهرماه آغاز شده و تا 23 مهر ماه ادامه دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار