• امروز شنبه چهارم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حضور داور در صحنه، یکی از ویژگی های مثبت این دور از مسابقات است

حضور داور در صحنه، یکی از ویژگی های مثبت این دور از مسابقات است

یکی از داوران حسن حفظ در رشته حفظ کل و قرائت یکی از نکات مثبت این دوره از مسابقات را حضور داوران در صحنه مسابقات دانست و گفت: چون شرکت کننده و حالات او را مشاهده می کنیم در زمینه داوری تاثیر مثبت می گذارد

 جمعه 20 مهر 1397   114  0      


به گزارش ستاد خبری چهل و یکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن؛ در سومین روز از مسابقات قرآن کریم بخش خواهران متسابقین در رشته ترتیل، قرائت، حفظ کل و 20 جز به رقابت می پردازند.
زهرا افخمی ریحانی، یکی از داوران حسن حفظ در رشته حفظ کل و قرائت است. این داور که لیسانس الهیات دارد از مشهد مقدس به این مسابقات دعوت شده است.
وی یکی از نکات مثبت این دوره از مسابقات را حضور داوران در صحنه مسابقات دانست و گفت: چون شرکت کننده و حالات او را مشاهده می کنیم در زمینه داوری تاثیر مثبت می گذارد.
افخمی ریحانی ادامه داد: البته همین امر یکی از نقاط ضعف این دور از مسابقات است، چون چندین داور در صحنه حضور دارند و لازم است حین اجرای متسابق مشورت صورت بگیرد که این امر در ذهن متسابق سوتفاهم ایجاد می کند که لازم است در این زمینه توضیحاتی به متسابقین داده شود.
وی از مسئولان اجرایی این دوره از مسابقات به ویژه مسئولان اوقاف تشکر و قدردانی کرد.
افخمی که تا کنون 10 دوره مسابقات کشوری شرکت کرده و 25 سال در حوزه داوری مسابقات قرآن فعالیت می کند، یک دوره نیز داور مسابقات بین المللی بوده است. رشته تخصصی او قرآن است و از سال 72 در زمینه قرآن به صورت تخصصی کار خود را شروع کرده و هم اکنون حافظ قرآن است.
 
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار