• امروز جمعه سوم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سعی کنیم مفاهیم قرآن را در زندگی خود بگنجانیم/جرعه ای از معارف قرآن زندگیمان را گلستان می کند

سعی کنیم مفاهیم قرآن را در زندگی خود بگنجانیم/جرعه ای از معارف قرآن زندگیمان را گلستان می کند

یکی از شرکت کنندگان مسابقات سراسری قرآن گفت: سعی کنیم مفاهیم قرآن را هرچند کوچک بفهمیم و به اندازه ظرفیت وجودی خودمان از آن برداشت کنیم به این طریق، به آرامش مطلق می رسیم.

 جمعه 20 مهر 1397   75  0      

به گزارش ستاد خبری چهل و یکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن؛ طیبه صبوری یکی از شرکت کنندگان رشته قرائت قرآن از اهالی قم است که در رشته کارشناس زبان و ادبیات عرب تحصیل کرده است.
او که هم اینک حافظ سه جزء قرآن کریم است، از پنج سالگی به واسطه مادرش که مربی و داور مسابقات قرآنی است با فضای قرآن آشنا شده است.
در دوره راهنمایی به صورت جدی فعالیت های قرآنی خود را آغاز کرده است و در مسابقات آموزش و پرورش و کانون مساجد رتبه های خوبی به دست آورده است.
از سال 93 در عرصه مسابقات سراسری پا گذاشته و در رشته قرائت مشغول فعالیت است.
وی در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری گفت: سطح این دوره از مسابقات از لحاظ سطح شرکت کنندگان بسیار بالاست. مسابقات اوقاف همیشه جزو بهترین مسابقات کشوری قرآن است.
صبوری در خصوص میزبانی استان مرکزی بیان کرد: از میزبانی استان مرکزی در این دوره بسیار شگفت زده شدیم. از لحاظ برخورد عوامل اجرایی، فضاسازی مسابقات، مکان اسکان شرکت کنندگان موجب شد تا این دور از مسابقات، جزو بهترین مسابقات باشد.
وی خاطرنشان کرد: این روزها فضای کشور می طلبد که جامعه ما بیشتر با فضای قرآن مانوس شود. اگر همه ما مفاهیم قرآن را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم بیشتر مشکلات در جامعه حل می شود.
این متسابق مسابقات سراسری خاطرنشان کرد: سعی کنیم مفاهیم قرآن را هرچند کوچک بفهمیم و به اندازه ظرفیت وجودی خودمان از آن برداشت کنیم به این طریق، به آرامش مطلق می رسیم.
انتهای پیام/ک
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار