• امروز سه شنبه چهارم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تقویت حفاظ و قراء با بهره گیری از داوران و اساتید برجسته قرآنی

تقویت حفاظ و قراء با بهره گیری از داوران و اساتید برجسته قرآنی

یکی از حافظان شرکت‌کننده در چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن گفت: متولیان قرآنی در طول سال با برگزاری کلاس‌های آموزشی و بهره‌گیری از اساتید برجسته استانی باید به تقویت قاریان کمک کنند.

 جمعه 20 مهر 1397   127  0      ابوالفضل صفری، یکی از حافظان شرکت‌کننده در چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری این مسابقات در خصوص سطح مسابقات گفت: سطح این مسابقات نسبت به سال های گذشته بالاتر است و این دور از مسابقات سبک و سیاق جدیدی داشت.
وی اظهار کرد: تغییرات به وجود آمده موجب می شود تا این مسابقات به نحو مطلوب و شایسته در استان برگزار شود.
این قاری قرآن با اشاره به حضور شرکت‌کنندگان در رشته حفظ کامل با آمادگی بالا، ادامه داد: این امر ارتقا و پیشرفت مسابقات را سبب شده است.
صفری تصریح کرد: برای حفظ آمادگی حافظان، باید این دوستان حافظ قرآن به طور مستمر در طول سال به‌طور مستمر در دروه ها نیز شرکت کنند. همچنین متولیان قرآنی در طول سال با برگزاری کلاس‌های آموزشی و بهره‌گیری از اساتید برجسته استانی باید به تقویت قاریان کمک کنند.
وی به بخش داوری اشاره کرد و گفت: در این‌گونه از مسابقات کشوری داوری از استان نداریم، بنابراین می‌طلبد تا با دعوت از داوران دیگر استان‌ها مثل اصفهان، تهران و خراسان دوره‌هایی را برای تقویت حفاظ استان ترتیب داد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار