• امروز شنبه چهارم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سالن کوه نور؛ میزبان متسابقین حفظ کل در مرحله نیمه نهایی/بخش خواهران

سالن کوه نور؛ میزبان متسابقین حفظ کل در مرحله نیمه نهایی/بخش خواهران

با پایان یافتن رقابت رشته های گروه معارف و آوا و نغمات مسابقات سراسری قرآن در بخش خواهران، شامگاه روز گذشته، متسابقین حفظ کل در مرحله مقدماتی به رقابت پرداختند.

 پنج شنبه 19 مهر 1397   159  0      

به گزارش ستاد خبری چهل و یکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن؛ با پایان یافتن رقابت رشته های گروه معارف و آوا و نغمات مسابقات سراسری قرآن در بخش خواهران، شامگاه روز گذشته، متسابقین حفظ کل در مرحله مقدماتی به رقابت پرداختند.
در رشته حفظ کل شامگاه روز گذشته فاطمه پنبه‌دانه‌زاده از خوزستان، رقیه محرمی از قم، فاطمه اسفندمز از کرمان، هدی صراف‌ها از قزوین، سکینه صفری از قزوین، مریم شفیعی از ایلام، سعیده احمدی از قزوین، ناهید اژدری از کهکیلویه و بویراحمد، سماء بابایی از تهران، مائده جعفری از البرز، سیده سمانه محروقی از خراسان رضوی، سیده نجم‌الدین حسینی از خراسان شمالی، فائزه چراغی از کردستان، ناهید شیرزادی از ایلام، زینب امانی از همدان، راحله گل‌زاده از آذربایجان شرقی، فاطمه علی‌آبادی از خراسان رضوی، سمانه‌سادات خان‌دوستی از گیلان، زیبا زارع مویدی از فارس، فاطمه ابراهیمی از فارس در رشته حفظ کل مرحله مقدماتی با هم رقابت کردند.
که پس از این رقابت ها، افرادی که حد نصاب امتیاز را کسب کنند به مرحله نیمه‌نهایی راه می‌یابند. فاطمه اسفندمز از کرمان، رقیه محرمی از قم، مائده جعفری البرز، سیده نجم‌الدین حسینی از خراسان شمالی، زیبا مویدی فارس، هدی صراف‌ها از قزوین، سکینه صفری از قزوین، سعیده احمدی از قزوین، فاطمه ابراهیمی از فارس، مریم شفیعی از ایلام، ناهید اژدری از کهگیلویه و بویراحمد و فاطمه پنبه‌دانه‌زاده از خوزستان به این مرحله راه یافتند و این افراد صبح امروز در سالن کوه نور به رقابت می پردازند.
اسامی داوران حفظ کل به شرح زیر است:
صوت: کریم‌زاده، کنبدی و چنگی
لحن: آقایی، صحاف، حاجعلی
وقف و ابتدا: خان‌بابا، خطیب و عقبایی
تجوید: الماسی، صالحی و عزت‌پژوه
حسن حفظ: افخمی، قلع‌ریز و شبانی
ناظر هیئات داوران: سلطانی
سرپرست داوران: عچرش
استاد راهنما: عیدی.
در این مرحله 2 سوال 20 سطری از متسابق پرسیده می شود و داوران از لحاظ صحت حفظ و حسن تلاوت به فینالیست ها امتیاز می دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار