• امروز جمعه سوم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نقش موثر پخش زنده مسابقات از رسانه ملی در ترویج فرهنگ قرآنی /استقبال خوب از مسابقات سراسری قرآن

نقش موثر پخش زنده مسابقات از رسانه ملی در ترویج فرهنگ قرآنی /استقبال خوب از مسابقات سراسری قرآن

داور چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن‌کریم گفت: پخش مسابقات سراسری قرآن کریم از رسانه ملی جنبه آموزشی داشته و نقش موثری در ترویج فرهنگ قرآن در جامعه دارد.

 سه شنبه 17 مهر 1397   80  0      

محمود لطفی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری چهل و یکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم؛ گفت: در این دوره از رقابت‌‌ها همکاری بسیار خوبی بین اوقاف و امور خیریه و صدا و سیما صورت گرفت به طوری که پخش مستقیم این مسابقات از رسانه ملی جنبه آموزشی داشته و نقش موثری در ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه دارد
وی با اشاره به آغاز رقابت‌های چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن در بخش بانوان اظهار کرد: چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش آقایان با استقبال خوبی برگزار شد که شاهد سبق و سیاق جدیدی در این دوره از رقابت‌ها بودیم.
این فعال قرآنی بیان کرد: در این دوره سعی شده نواقص مسابقات در دوره‌های گذشته برطرف و به بهترین نحو ممکن برگزار شود، جمعیت خوبی از این مسابقات استقبال کرده که مدیریت آن نیز به نحواحسن در حال انجام است.
لطفی‌نیا با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات پنج گروه داوری به امر قضاوت پرداختند، گفت: قضاوت این رقابت‌ها را داوران استانی و کشوری برعهده دارند و در مجموع ۶۰ نفر از اساتید قرآن کریم در این رقابت‌ها قضاوت دارند که باید گفت تیم داوری قوی برای این مسابقات تشکیل شده است.
 با پایان یافتن رقابت برادران در بخش آقایان، صبح امروز بانوان قرآنی رقابت خود را آغاز کردند و در نوبت صبح متسابقین خواهر در رشته حفظ تفسیر در سالن کوه نور به رقابت  پرداختند که نرجس خاتون مرادی از خراسان جنوبی، فاطمه پوررحمانی از کرمان، زهره کیانی از اصفهان، هاجر میرزایی از استان مرکزی، زینب باقری نژاد از قم و سما بابایی از تهران از دور قبل به این مرحله راه یافتند.
همچنین در نوبت صبح، متسابقین خواهردر رشته دعاخوانی نیز کار خود را آغاز کردند و قرار است در نوبت عصر فینالیست‌های رشته همخوانی و همسرایی در قالب ۸ گروه رقابت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار