• امروز شنبه چهارم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تأثیر نگاه تحول گرا در مدیریت مسابقات مشهود است/مسابقات با کارشناسی بزرگان قرآنی همراه شود

تأثیر نگاه تحول گرا در مدیریت مسابقات مشهود است/مسابقات با کارشناسی بزرگان قرآنی همراه شود

کارشناس مجری مسابقات سراسری قرآن گفت: نگاه تحول گرای مثبتی بر مدیریت مسابقات وجود دارد که با همراهی و کارشناسی بزرگان قرآنی کشور اتفاقات بهتر را رقم می زند.

 شنبه 14 مهر 1397   88  0      

محمد هادی صلح جو، کارشناس قرآنی و مجری چهل و یکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری مسابقات گفت: امسال نسبت به سال های گذشته در نحوه برگزاری مسابقات در مرحله مقدماتی و فینال تحول جدی به وجود آمده که مجموعا این تحول را مثبت ارزیابی می کنم.
وی اظهار کرد: ظرفیت و کیفیتی در قرائتهای متسابقین مشاهده می کنیم که مؤید سطح بالای مسابقات است.
مجری مسابقات قرآنی با اشاره به اینکه مسابقات کشوری کیفیت بالاتری از مسابقات بین المللی دارد، بیان کرد: اتفاق خوبی که در این مسابقات افتاد این است که شرایط خوبی برای ارائه توانایی‌های جمعی از بهترین قرا کشور فراهم شد.
صلح جو تصریح کرد: نگاه تحول گرای مثبتی بر مدیریت مسابقات وجود دارد که با همراهی و کارشناسی بزرگان قرآنی کشور اتفاقات بهتر را رقم می زند.
وی در خصوص تبلیغات مسابقات در سطح شهر گفت: در بدو ورود به شهر شاهد تبلیغات شهری خوبی از مسابقات بودم که  عالی بود و  این امر نشان دهنده اتحاد و تلاش میان مسئولان و برگزارکنندگان است.
این کارشناس قرآنی اظهار کرد: امسال مسابقات به صورت تلوزیونی پخش می شود که با بهره بردن از این فضای رسانه ای شاهد تآثیرات بیشتر این رویداد قرآنی در کشور هستیم.
صلح جو با اشاره به مسئله حضور مردمی پرشورتر در محافل و مراسم قرآنی کشور خاطرنشان کرد: کمرنگ بودن حضور مردمی و خانواده ها در تماشای مسابقات مانند ادوار گذشته مشهود بود و برای حل این مسئله کاری ملی را می طلبد تا حضور مردم در مسابقات پررنگتر شود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار