• امروز جمعه سوم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مسابقات امسال شرایط خوبی برای رشته دعاخوانی داشت

مسابقات امسال شرایط خوبی برای رشته دعاخوانی داشت

رتبه نخست بخش دعاخوانی مسابقات قرآن گفت: با تحولات خوب ایجاد شده در خصوص آئین نامه مسابقات، مسابقه دهنده از همان ابتدا می تواند فضای معنوی مناسبی را مهیا کند.

 شنبه 14 مهر 1397   115  0      

به گزارش ستاد خبری چهل و یکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن؛ در روز سوم مسابقات سراسری قرآن کریم، رقابت در گروه آوا و نغمات به کار خود پایان داد.
رتبه نخست بخش دعاخوانی را مهدی ضیافتی از یزد کسب کرد. وی فعالیت خود را در زمینه دعاخوانی از دوران ابتدایی با قرائت قرآن کریم شروع کرد و در مسابقات شکوفه ها دوبار به مسابقات کشوری راه پیدا کرده است.
ضیافتی برای سومین باری است که در مسابقات کشوری شرکت می کند و در چهل و یکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم موفق به کسب رتبه برتر در رشته دعاخوانی گروه آوا و نغمات این مسابقات شد.
وی در خصوص تغییر و تحولات ایجاد شده در زمینه آئین نامه مسابقات سراسری امسال گفت: با تحولات ایجاد شده در خصوص آئین نامه مسابقات، شرایط خوبی برای مسابقه دهنده ایجاد شده و مسابقه دهنده از همان ابتدا می تواند فضای معنوی را  برای مسابقه مهیا کند.
ضیافتی که موفق به کسب رتبه نخست رشته دعا خوانی شد، کارمند اداره آموزش و پرورش است و در خانواده ای مذهبی در شهر یزد متولد شده و دارای دو فرزند به نام های زینب و حسین است.
وی معتقد است روح قرآن در زندگی افراد تاثیر به سزایی دارد و در خانه ای که نوای قرآن طنین انداز می شود، معنویات حکم فرماست.
ضیافتی در خصوص شرکت در مسابقات اعتقاد دارد که باید نیتی قربت الی الله داشته باشیم و نگاه شرکت کننده به مسابقات نگاهی صرفا رقابتی نباشد.
وی در جهت بهتر برگزار شدن مسابقات معتقد است که آئین نامه داوری که در این مسابقات در نظر گرفته شده، جای کار بسیار دارد و می تواند بهتر باشد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار