• امروز سه شنبه سی ام شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

پاسخ به سوالات متداول

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اسامی نفرات برتر سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم

اسامی نفرات برتر سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم

مرحله استانی اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اعلام شد.

 شنبه 20 آبان 1391   1660  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان مرکزی،پس از برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در مرحله استانی، نفرات برتر مشخص شدند.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با اشاره به اینکه این مسابقات در 2 رده سنی زیر 16 سال و بالای 16 سال‌ ویژه خواهران و برادران برگزار شد گفت: نفرات برتر مرحله شهرستانی از سراسر استان مرکزی به سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن راه یافتند که پس از برگزاری مرحله استانی نفرات برتر هر رشته مشخص شدند.
حجة الاسلام و المسلمین سید محمد باقر حسینی با بیان اینکه در رشته حفظ 2/5 جزء شکوفه ها فاطمه کوره ای، زهرا خوراوندی و زینب معصومی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند افزود: در رشته حفظ 5 جزء شکوفه ها مهدیه شیخلر اول، فاطمه قلیچ خانی دوم و رضوان عزیزمحمدی سوم شدند.
وی ادامه داد: در رشته حفظ 10 جزء شکوفه ها زهرا لنجانی، فاطمه سلیمی و مریم نظری به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی خاطرنشان ساخت: نفیسه رحیمی راد و مینا ابراهیمی عناوین اول و دوم حفظ 20 جزء و عطیه بغدادی نیز رتبه اول حفظ کل شکوفه ها را کسب کردند.
حسینی، زهرا خانمحمدی، مبینا سادات برهانی و فاطمه شفیعی را نفرات برتر رشته قرائت تحقیق شکوفه ها عنوان و بیان کرد: در رشته قرائت ترتیل شکوفه ها نیز فاطمه چاپاری نیا و ملیحه نصیری به ترتیب اول و دوم شدند.
وی گفت: مهدیه شکوری، سمیه ابراهیمی و فاطمه عباسی در رشته حفظ 10 جزء بزرگسالان، هانیه بقایی، سهیلا حسینجانی و فاطمه کرمی در رشته حفظ 20 جزء بزرگسالان و فهیمه جفرسته، سعیده کرمی و مریم ابراهیمی در رشته حفظ کل بزرگسالان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی عادله شیخی، طیبه کاظمی و لیلا فراهانی را نفرات برتر رشته قرائت تحقیق بزرگسالان دانست و افزود: در رشته قرائت ترتیل بزرگسالان عائده محبی، شرمین خانمحمدی و مرضیه عبدالوهابی عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
حسینی با بیان اینکه در مقطع شکوفه ها و در رشته حفظ 2/5 جزء برادران علی صوری، امیرمحمد رفیعی و محمد مهدی کریمی به ترتیب اول تا سوم شدند گفت: سید پدرام موسوی، ابوالفضل صفریان و محمدی مهدی مرادی در رشته حفظ 5 جزء شکوفه ها محمدرضا مدنی، محمد علی وکیلی و محمد حسین احدی در رشته حفظ 10 جزء شکوفه ها عناوین برتر این مسابقات را بدست آورند.
وی امیرمحمد ذوالفقاری، رضا گیلانی و مهدی حاج امینی را نفرات برتر حفظ 20 جزء شکوفه ها دانست.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با اشاره به اینکه علی رضا طالبی رتبه اول حفظ کل شکوفه ها را از آن خود کرد افزود: حسن رستمی، محمد محمدی و سید حسن حسینی در رشته قرائت تحقیق، مرتضی رحمانی، حسن جعفری و حمید رضا حاج کاظمی در رشته قرائت ترتیل شکوفه ها به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
حسینی، رضا علیخانی و رضا محسن آبادی را نفرات برتر رشته حفظ 10 جزء بزرگسالان معرفی کرد و اظهار داشت: حمید رضایی، مرتضی سعیدی و امیر صفدی در رشته حفظ 20جزء بزرگسالان، غلامرضا اسکندری، حمید احمدی و محمد آسنجرانی نیز به ترتیب مقام های اول تا سوم حفظ کل بزرگسالان را کسب کردند.
وی مجید جدیدی، ابراهیم احمدی و ولی ا... فراهانی را نفرات برتر رشته قرائت تحقیق بزرگسالان و محمد شریفی، مهیار قاسمی و مصطفی سعیدی را نفرات برتر رشته قرائت ترتیل بزرگسالان معرفی کرد.
نفرات برتر هر رشته در سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه مرحله کشوری حضور می یابند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار