کد خبر : 355468

تاریخ درج خبر : سه شنبه 21 بهمن 1399
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان مرکزي
• ویژه برنامه (شکوه صبر و شکر)در آستان مقدس امامزاده محمد مسعود (ع)خنداب برگزار شد
ویژه برنامه «شکوه صبر و شکر» به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خنداب در آستان مقدس امامزاده محمد مسعود (ع)این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اوقاف،حجت الاسلام گودرزی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خنداب شامگاه سه شنبه (۲۰بهمن)در این آئین با تبریک دهه مبارک فجر و،گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره)و شهدای والا مقام اظهار داشت:در سال‌های متمادی ۴۲ سال عمر پربرکت انقلاب اسلامی دشمنان به انواع توطئه‌ها علیه این نظام دست زدند، جنگ تحمیلی هشت ساله و شبیه خون فرهنگی و انحراف جامعه را در دستور کار خود قرار دادند، گروه‌های تروریستی مانند داعش ایجاد کردند ولی هیچ گاه به اهداف خود نرسیدند.
وی افزود:در طول دوران انقلاب اسلامی دشمنان می‌خواستند افول این انقلاب و نظام اسلامی را ببینند ولی خود آنها و دولت‌هایشان به افول رسیدند.
حجت الاسلام گودرزی یادآور شد:یکی از وظایف ما شرکت باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن است که امسال با توجه به شرایط ویژه به صورت خودرویی برگزار می‌شود که همه خانواده‌ها با مشارکت در این راهپیمایی بار دیگر با انقلاب و ولایت فقیه و رهبری تجدید بیعت خواهند کرد.

قرائت آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری ،
مولودی خوانی ،سخنرانی و اهدای جوایزی به نوجوانان به مناسبت دهه فجر،از جمله برنامه های این آئین بود.