کد خبر : 309645

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 18 مهر 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان مرکزي
• گسترش آموزه های اسلامی؛ هدف اصلی مبلغان قرآنی
فینالیست رشته حفظ کل مسابقات سراسری قرآن کریم گفت: هدف اصلی به عنوان مبلغان قرآنی این است که افراد یک قدم به سمت و سوی قرآن بیایند و آنها را از وابستگی به زندگی دنیوی برهانیم.
به گزارش ستاد خبری چهل و یکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن؛ ابوذر کرمی، نماینده استان مرکزی در رقابت های حفظ کل مسابقات سراسری قرآن شرکت کرده است
وی که از قاریان مطرح استان مرکزی است، به مسابقات سراسری قرآن کریم راه یافته است.
کرمی در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری گفت: میزبانی استان مرکزی از این دوره مسابقات باعث شد که سطح انتظارات از من بالا برود و تمام تلاش من در این زمینه این بود که بتوانم خود را برای این مسابقات آماده کنم.
وی بیان کرد: امکان پیش بینی رتبه در مسابقات کشوری وجود ندارد و رقابت ها بسیار به هم نزدیک هستند و شرکت کننده از لحاظ روحی باید کاملا آماده باشد.
کرمی اظهار کرد: حضور خانواده ام حین تلاوت من، در محل برگزاری مسابقات مایه آرامش و قوت قلب بود.
این فینالیست مسابقات سراسری قرآن کریم گفت: شناخه شدن به عنوان یک چهره قرآنی از برکاتی است که خداوند متعال نصیب ما کرده است. دیگران با دیدن قاری قرآنی به یاد قرآن می افتند که این برای من بسیار ارزشمند است.
وی ادامه داد: هدف اصلی به عنوان مبلغان قرآنی این است که افراد یک قدم به سمت و سوی قرآن بیایند و آنها را از وابستگی به زندگی دنیوی برهانیم.
کرمی در پایان گفت: تلاوت خود را در این روز سرنوشت ساز زندگی ام تقدیم به امام عصر خود، مهدی موعود(عج) تقدیم می کنم.
انتهای پیام/