کد خبر : 166348

تاریخ درج خبر : شنبه 20 آبان 1391
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان مرکزي
• اسامی نفرات برتر سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم
مرحله استانی اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان مرکزی،پس از برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در مرحله استانی، نفرات برتر مشخص شدند.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با اشاره به اینکه این مسابقات در 2 رده سنی زیر 16 سال و بالای 16 سال‌ ویژه خواهران و برادران برگزار شد گفت: نفرات برتر مرحله شهرستانی از سراسر استان مرکزی به سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن راه یافتند که پس از برگزاری مرحله استانی نفرات برتر هر رشته مشخص شدند.
حجة الاسلام و المسلمین سید محمد باقر حسینی با بیان اینکه در رشته حفظ 2/5 جزء شکوفه ها فاطمه کوره ای، زهرا خوراوندی و زینب معصومی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند افزود: در رشته حفظ 5 جزء شکوفه ها مهدیه شیخلر اول، فاطمه قلیچ خانی دوم و رضوان عزیزمحمدی سوم شدند.
وی ادامه داد: در رشته حفظ 10 جزء شکوفه ها زهرا لنجانی، فاطمه سلیمی و مریم نظری به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی خاطرنشان ساخت: نفیسه رحیمی راد و مینا ابراهیمی عناوین اول و دوم حفظ 20 جزء و عطیه بغدادی نیز رتبه اول حفظ کل شکوفه ها را کسب کردند.
حسینی، زهرا خانمحمدی، مبینا سادات برهانی و فاطمه شفیعی را نفرات برتر رشته قرائت تحقیق شکوفه ها عنوان و بیان کرد: در رشته قرائت ترتیل شکوفه ها نیز فاطمه چاپاری نیا و ملیحه نصیری به ترتیب اول و دوم شدند.
وی گفت: مهدیه شکوری، سمیه ابراهیمی و فاطمه عباسی در رشته حفظ 10 جزء بزرگسالان، هانیه بقایی، سهیلا حسینجانی و فاطمه کرمی در رشته حفظ 20 جزء بزرگسالان و فهیمه جفرسته، سعیده کرمی و مریم ابراهیمی در رشته حفظ کل بزرگسالان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی عادله شیخی، طیبه کاظمی و لیلا فراهانی را نفرات برتر رشته قرائت تحقیق بزرگسالان دانست و افزود: در رشته قرائت ترتیل بزرگسالان عائده محبی، شرمین خانمحمدی و مرضیه عبدالوهابی عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
حسینی با بیان اینکه در مقطع شکوفه ها و در رشته حفظ 2/5 جزء برادران علی صوری، امیرمحمد رفیعی و محمد مهدی کریمی به ترتیب اول تا سوم شدند گفت: سید پدرام موسوی، ابوالفضل صفریان و محمدی مهدی مرادی در رشته حفظ 5 جزء شکوفه ها محمدرضا مدنی، محمد علی وکیلی و محمد حسین احدی در رشته حفظ 10 جزء شکوفه ها عناوین برتر این مسابقات را بدست آورند.
وی امیرمحمد ذوالفقاری، رضا گیلانی و مهدی حاج امینی را نفرات برتر حفظ 20 جزء شکوفه ها دانست.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با اشاره به اینکه علی رضا طالبی رتبه اول حفظ کل شکوفه ها را از آن خود کرد افزود: حسن رستمی، محمد محمدی و سید حسن حسینی در رشته قرائت تحقیق، مرتضی رحمانی، حسن جعفری و حمید رضا حاج کاظمی در رشته قرائت ترتیل شکوفه ها به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
حسینی، رضا علیخانی و رضا محسن آبادی را نفرات برتر رشته حفظ 10 جزء بزرگسالان معرفی کرد و اظهار داشت: حمید رضایی، مرتضی سعیدی و امیر صفدی در رشته حفظ 20جزء بزرگسالان، غلامرضا اسکندری، حمید احمدی و محمد آسنجرانی نیز به ترتیب مقام های اول تا سوم حفظ کل بزرگسالان را کسب کردند.
وی مجید جدیدی، ابراهیم احمدی و ولی ا... فراهانی را نفرات برتر رشته قرائت تحقیق بزرگسالان و محمد شریفی، مهیار قاسمی و مصطفی سعیدی را نفرات برتر رشته قرائت ترتیل بزرگسالان معرفی کرد.
نفرات برتر هر رشته در سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه مرحله کشوری حضور می یابند.